اخبار نساجی

ارایه بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران بخش راه

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

ارایه بسته های تشویقی برای سرمایه گذاران بخش راه


معاون وزیر راه و شهرسازی
با بیان اینکه ارایه بسته های تشویقی یکی از سیاست های وزارت راه برای تشویق سرمایه گذاران است، گفت: تلاش داریم که همه ساله بسته های متنوعی را ارایه کنیم و سرمایه های موجود در کشور را به سمت سرمایه گذاری در حمل و نقل کشور سوق دهیم.

احمد صادقی در گفتگو با مهر بابیان اینکه سیستم حمل و نقل پایه و مادر سایر بخشها و مهمترین عامل توسعه است، گفت: هم اکنون بیش از ۸ هزار کیلومتر راه آهن در دست احداث است که تمامی آن از سوی مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل، افزود: این حجم کار در زیربناهای حمل و نقل کشور بی سابقه بوده است که توجه خاص دولت به زیر ساخت های حمل و نقل را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه یکی از سیاست های وزارت راه ارایه بسته های تشویقی برای حضور بخش خصوصی در پروژه های راهسازی است، گفت: در این راستا تبصره هایی در بودجه ۹۱ به مجلس ارایه شده است که امکان حضور سرمایه گذاران برای احداث زیر بناهای حمل و نقل هر چه بیشتر فراهم می شود تا از این طریق سرمایه گذار به بخش ریلی و آزادراهی وارد شود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

معاون وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه تسهیلات ارزان قیمت از محل صندوق توسعه ملی به سرمایه گذاران پرداخت می شود، بیان کرد: تلاش داریم که همه ساله بسته های متنوعی را ارایه کنیم و سرمایه های موجود در کشور را به سمت سرمایه گذاری در حمل و نقل کشور سوق دهیم.

صادقی تصریح کرد: بیش از ۹۵ درصد از حمل و نقل کشور، حمل و نقل جاده ای است که با توجه به حجم بالای تصادفات در این بخش و ضرورت کاهش ۱۰ درصدی سوانح در برنامه پنجم، باید سرمایه گذاری بیشتری در این بخش انجام گیرد.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن