اخبار نساجی

بیکاری در انگلیس به بالاترین رقم از سال 1994 رسید

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

خبرگزاری فارس: میزان بیکاری در انگلیس به بالاترین میزان از سال 1994 رسید و رکورد جدیدی به ثبت رساند.
خبرگزاری فارس: بیکاری در انگلیس به بالاترین رقم از سال 1994 رسید

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس، بیکاری در انگلیس به بالاترین میزان از سال 1994 رسید. در این میان به ویژه جوانان به شدت زیان دیده‌اند چراکه شرکت‌های خصوصی نتوانستند بیکاری بخش‌های عمومی را جبران کنند.
به گزارش رویترز، در حالی که اقتصاد انگلیس در طی سال گذشته بسیار کم رشد داشته است و هزینه‌های مصرفی و بازارهای اصلی صادرات کاهش یافته است، کاهش شدید در هزینه‌های دولت به معنی کاهش بیش از 300 هزار فرصت شغلی در سال آینده  در بخش عمومی است.

آلن کلارک یک اقتصاددان گفت: این آمار و ارقام یک فاجعه است.
وی توضیح داد: این آمار تعجب‌آور نیست چراکه رشد اقتصادی نصف سرعت مورد نیاز برای ثابت نگاه داشتن بیکاری است و به زودی تغییر پیدا نمی‌کند در نتیجه ما باید به چنین آماری عادت کنیم.
آمار رسمی منتشره در امروز نشان داد که تعداد بیکاران انگلیسی در ماه سپتامبر 17 هزار و 500 نفر افزایش یافته است؛ تحلیلگران افزایش 25 هزار نفری را پیش‌بینی کرده بودند.

این آمار نشان داد که بیکاری جوانان در بالاترین میزان از رکورد سال 1992 قرار دارد؛ بیکاری جوانان 16 تا 24 ساله در 3 ماه تا ماه آگوست سال جاری 21 درصد افزایش یافت و این میزان 1.6 درصد از ماه می بیشتر است.
اداره امار ملی انگلیس اعلام کرد: تعداد افراد بیکار 114 هزار نفر در 3 ماه تا آگوست افزایش یافته است و به 2 میلیون و 570 میلیون نفر رسیده است که این میزان بیشترین میزان از اکتبر 1994 است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا