اخبار فرش ماشینی

تاکید وزیر بازرگانی بر واگذاری فعالیت‌ها‎ ‎به بخش خصوصی‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزیر بازرگانی در دیدار با مدیران‎ ‎شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران بر واگذاری تمام فعالیت های تصدی گری به بخش‎ ‎خصوصی تاکید کرد‎. ‎
به گزارش گروه اقتصادی ایرنا به نقل از وزارت بازرگانی، “مهدی غضنفری” با اشاره به‎ ‎اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها از نیمه دوم امسال، توجه بیش از پیش مسئولیت‎ ‎شرکت بازرگانی دولتی در اجرای درست قانون را خواستار شد‎.
‎وی، شرکت بازرگانی‎ ‎دولتی ایران را خط مقدم اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها دانست و بر تکلیف سنگین‎ ‎این شرکت دراین راستا تصریح کرد‎.

‎براساس این گزارش معاون وزیر بازرگانی و‎ ‎مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز در این دیدار در گزارشی به بیان پیشینه،‏‎ ‎شاخص های عملیاتی، وضعیت موجود و توانمندی آن ، چشم انداز ماموریت و برنامه‎ ‎استراتژیک شرکت بازرگانی دولتی پرداخت‎.
“‎حمید علیخانی” با اشاره به حجم فعالیت‎ ‎های صورت گرفته در سال های اخیر، اظهار داشت: طی سال های ۸۴ تا ۸۸ بیش از ۴۹ میلیون‎ ‎تن کالا به ارزش ۱۲۱ هزار میلیارد ریال از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران تامین شده‎ ‎است‎.
‎وی افزود: درسال ۸۸ نیز بمنظور اتمام طرح های عمرانی، ملی و استانی ۲۱۷‏‎ ‎میلیارد ریال از محل منابع داخلی به طرح های سیلوسازی اختصاص یافت‎.
‎علیخانی با‎ ‎اشاره به نهضت سیلوسازی در کشور اظهار داشت: در مدت پنج سال اخیر به اندازه ۲۵ سال‎ ‎گذشته سیلو ساخته شده که بخش قابل توجهی از آن توسط بخش خصوصی صورت گرفته و نشان از‎ ‎اهتمام دولت به این بخش دارد‎.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×