اخبار فرش ماشینی

شرکت اونزکورنینگ ظرفیت تولید پارچه شیشه خود را در آسیا بالا می برد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

شرکت اونزکورنینگ ظرفیت تولید پارچه شیشه خود را افزایش می دهد، افزایش تولید در کارخانه های چانزهو و دودیان در چین و تالوجا در هندوستان انجام می شود که هدف آنها حمایت از تولید کنندگان تیغه های توربین بادی در آسیا است. با سرمایه گذاری روی این سه کارخانه که در حال تولید پارچه شیشه هستند، به ظرفیت تولید ۳/۱ برابر اضافه می شود و برای بازار رو به رشد انرژی بادی منطقه از جمله بازار چین، پارچه شیشه فراهم می شود. توسعه مذکور از قبل مورد نظر بوده و طی سه ماهه آخر امسال به نتیجه می رسد.

سانیل ساکسنا، مدیر عامل ‏Technical Fabrics OVC‏ در منطقه آسیا – اقیانوسیه اظهار داشت: طی ۲۰ سال اخیر شرکت اونزکورنینگ پیشگام تولید رووینگ و پارچه هایی بوده که مورد نظر بزرگترین سازنده های پره های توربین های بادی بوده است. توسعه ظرفیت تولید پارچه در چین و هندوستان ما را قادر می سازد بیشتر نیازهای رو به رشد مشتریان خود را در منطقه ارضا کنیم.

چاک دانا، نماینده گروه کامپوزیت گفت: “ظرفیت تولید یکی دیگر از نشانه های تعهد شرکت به انرژی بادی است” دانا توضیح داد: برای تضمین یک آینده روشن، به انرژی بادی تجدید شدنی نیاز داریم. کامپوزیت ها در کاربردهای انرژی بادی فواید زیادی دارند و شرکت اونزکورنینگ محصولاتی تولید کرده است که اختصاصی بوده و برای کارایی بالا و کاربرد ورقه شدن پیشرفته در پره های توربین توسعه پیدا کرده اند. تولید این محصولات ادامه پیدا می کند تا انرژی بادی با منابع سنتی نیروی برق رقابت کند.

به نقل از شرکت مشاور ‏BTM‏ واقع در دانمارک، که شرکتی تخصصی در زمینه انرژی های قابل تجدید است. انتظار می رود تا اواخر امسال ظرفیت انرژی بادی در آسیا حدود ۴۵ درصد رشد داشته باشد و از کل ظرفیت ۲۲۰۰۰ مگاوات سال ۲۰۰۸ به ظرفیت ۳۲۰۰۰ مگاوات برسد. بی تی ام معتقد است کشور چین پیشگام رشد انرژی بادی در آسیا است و انتظار میرود تا پایان سال ۲۰۱۰ ظرفیت خود را ۶۰ درصد افزایش دهد.

منبع: موسسه کامپوزیت ایران

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×