اخبار نساجی

ماموریت ما درخط مقدم تولید،رهایی كشور از وابستگی به بیگانگان است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

ماموریت ما درخط مقدم تولید،رهایی كشور از وابستگی به بیگانگان است

تهران – وزیر نفت در پیامی به سومین همایش ‘پایدار، یكپارچه و دانایی محور منطقه اقتصادی انرژی پارس ‘ آورده است: امروز ماموریت ما در خط مقدم تولید، رهایی كشور از وابستگی به بیگانگان و خودكفایی در صنعت عظیم نفت و گاز است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اعزامی ایرنا به منطقه اقتصادی انرژی پارس، ‘ رستم قاسمی‘ در این پیام افزود: طرح عظیم و راهبردی توسعه میدان گازی پارس جنوبی ، ما را در آزمونی تاریخی قرار داده تا دین خود را نسبت به این نظام مقدس ادا و برای آیندگان چشم انداز روشنی ترسیم نماییم كه به فضل الهی و با توجه به اصول و ارزش ها و توان بالای موجود در نیروهای خلاق مومن متعهد و متخصص این مهم محقق خواهد شد.

قاسمی در پیام خود اضافه كرد: امروز ماموریت ما در خط مقدم تولید، رهایی كشور از وابستگی به بیگانگان و خودكفایی در این صنعت عظیم است؛ بنابراین اینگونه گردهمایی ها فرصتی برای تحقق این اهداف مقدس است كه در این خصوص باید با خرد جمعی برای دستیابی به اهداف بزرگ از همه ظرفیت های موجود استفاده كرد.

وی در متن پیام خود استفاده از همه توانمندی ها و ظرفیت های علمی و تخصصی كشور برای دستیابی به اهداف بلند را اجتناب ناپذیر دانست.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

این همایش روز چهارشنبه با مشاركت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و شركت نفت و گاز پارس با رویكرد جهاد اقتصادی و صیانت از منافع ملی در میدان مشترك پارس جنوبی و با بهره گیری از ظرفیت های علمی و پژوهشی كشور برپا شده است و به مدت دو روز ادامه دارد.

تقویت تفكر راهبردی و همگرایی ، در كنار همكاری در حوزه های مرتبط با طرح های توسعه میدان مشترك پارس جنوبی از مهم ترین اهداف سومین همایش توسعه پایدار منطقه ویژه پارس است.

‘مسعود نصوری’، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، ‘موسی سوری’، مدیرعامل شركت نفت وگاز پارس و ‘احمد قلعه بانی’ مدیرعامل شركت ملی نفت ایران در مراسم افتتاحیه سومین همایش توسعه پایدار منطقه ویژه پارس سخنرانی می كنند.

مقالات علمی این همایش، بعداز ظهر امروز در سالن های مركز همایش های خلیج فارس منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ارائه می شود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا