اخبار نساجی

تازه‌ترین فهرست ثروتمندان جهان منتشر شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نشریه فوربس در تازه ترین شماره خود فهرست جدید میلیاردرهای جهان در سال ۲۰۱۲ میلادی را منتشر کرده است.

به گزارش فارس بر اساس فهرست ثروتمند ترین های جهان که سالانه توسط فوربس منتشر می شود ثروتمند ترین فرد جهان کارلوس اسلیم مکزیکی است که ثروت هنگفتی را از طریق شرکت های مخابراتی به دست آورده است.

بر اساس این گزارش این در حالی است که لاکشمی میتال میلیاردر هندی که هشت سال متوالی جزء ده نفر اول فهرست ثروتمندترین ها بوده است بیش ازده میلیارد دلار از دارایی خود را در سال گذشته از دست داده است.

میتال در زمینه تجارت فولاد فعال است. این سومین سال متوالی است که کارلوس سلیم مقام اول را در میان ثروتمند ترین های جهان پیدا می کند . بر این اساس میزان دارایی های او بیش از ۶۹ میلیارد دلار تخمین زده می شود .

این گزارش حاکی است بیل گیتس از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت دومین فرد ثروتمند جهان با ۶۱ میلیارد دلار دارایی است و وارن بافت تاجر و سرمایه گذار آمریکایی در جایگاه سوم است.

علیرغم رشد کند اقتصادی در اغلب کشورهای جهان ۱۶ نفر به تعداد میلیاردرها افزوده شده است . بر اساس گزارش نشریه فوربس ۱۰۴ زن میلیاردر در جهان وجود دارند و ثروتمندترین آنها کریستی والتون همسر مالک فروشگاه های زنجیره ای وال مارت است که پس از مرگ شوهرش ، امروز میزان دارایی اش به ۲۵ میلیارد دلار می رسد .

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا