اخبار نساجی

تعطیلی در انتظار کارگاه‌های زیر پله‌ای CNG

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به مشارکت سه دستگاه دولتی و حکومتی برای تعطیلی کارگاه‌های غیر مجاز و زیر پله‌ای تبدیل خودروهای گازسوز اعلام کرد: در سال ۹۱ تبدیل کارگاهی خودروهای گازسوز متوقف خواهد شد.

محمد رویانیان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از سه میلیون دستگاه خودروی دوگانه سوز در کل کشور تردد می کنند، گفت: به موازات تردد این تعداد خودروی دوگانه سوز هم بیش از یکهزار و ۸۳۰ باب جایگاه CNG در کشور در مدار بهره برداری قرار دارد.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تاکید بر اینکه در سال ۱۳۹۱ همزمان با برنامه ریزی برای افزایش تعداد جایگاه‌های CNG، تست فنی مخازن خودروهای دوگانه سوز در دستور کار دولت قرار دارد، تصریح کرد: بر این اساس دولت با مشارکت مراکز تبدیل کارگاهی قصد دارد مخازن گاز خودروهای دوگانه سوز را مورد تست قرار دهد.

این عضو کابینه دولت دهم با اعلام اینکه در سال ۱۳۹۱ تبدیل کارگاهی خودروهای گازسوز متوقف خواهد شد، اظهارداشت: از این مراکز برای تست و بررسی ایمنی خودروهای گاز سوز استفاده خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به ضرورت تست و بازبینی مخازن CNG خودروهای گازسوز کشور، در پاسخ به سوال مهر مبنی بر برنامه دولت برای جمع آوری کارگاه‌های زیر پله‌ای CNG، توضیح داد: فعالیت کارگاه‌های زیر پله‌ای CNG به هیچ وجه توجیه فنی ندارد.

وی با اشاره به مشارکت وزارت کشور، نیروی انتظامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت برای جمع آوری کارگاه‌های غیر مجاز و زیرپله‌ای CNG، تبیین کرد: برخورد قانونی با این مراکز غیر مجاز در دستور کار قرار دارد.

رویانیان همچنین با اشاره به تبعات استفاده غیر مجاز از سیلندرهای ال.پی.جی در خودروها، خاطرنشان کرد: با این وجود گاز مایع از سبد سوخت خودروها حذف نمی شود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا