اخبار نساجی

جزییات سبد کالایی کارمندان در شب عید

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

جزییات سبد کالایی کارمندان در شب عید

وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان جزيياتي از چگونگي دادن سبد كالايي به كارمندان عنوان كرد كه اگر دستگاهي از وزارتخانه‌ صنعت، معدن و تجارت درخواست كند به مانند هر سال سبد كالايي شامل مواد پروتئيني، برنج و روغن عرضه خواهيم كرد.

به گزارش افکار نیوز به نقل از ایسنا،مهدي غضنفري در مورد عرضه سبد كالايي به كارمندان گفت: اين اجازه‌اي است كه به تك‌تك دستگاه‌ها داده شده و وزارت صنعت، معدن و تجارت مسئوليتي در مورد اين‌ كه اين سبد را به‌دست كاركنان برساند، ندارد.

وي ادامه داد: اما اگر دستگاه‌ها از ما بخواهند كه اين سبد را براي آن‌ها آماده كنيم، اين كار را انجام مي‌دهيم. ما به زيرمجموعه خود يعني شركت بازرگاني دولتي اعلام كرديم كه اگر دستگاهي مراجعه كرد و از ما خواست كه اين سبد كالايي را براي آن‌ها تامين كنيم، با آن‌ها همكاري داشته باشيم و متناسب با تجربه هرسال كه شامل مواد پروتئني، گوشت، گوشت مرغ، برنج و روغن بود، اين سبد كالايي را تامين كنيم.

غضنفري تصريح كرد: ما در واقع تامين‌كننده‌ كالا براي دستگاه هستيم، اما اگر دستگاهي به ما مراجعه نكند و روش ديگري بخواهد دنبال كند، آن با صلاحديد خودشان است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا