اخبار نساجی

حضور تحریم‌کنندگان در نمایشگاه نفت ایران

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

حضور تحریم‌کنندگان در نمایشگاه نفت ایران

درحالی آمریکا و اروپا تحریم های سختگیرانه ای علیه صنعت نفت ایران اعمال کرده اند که حضور شرکتهای آمریکایی و اروپایی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز نشان می دهد، ایران از تحریم‌ها عبور کرده است.

به گزارش فارس، اکبرپور مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در مراسم افتتاح هفدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت:‌این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در حوزه صنعت نفت و گاز محسوب می‌شود که افتخار داریم این نمایشگاه را در ایران برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: بزرگترین شرکت‌های نفتی ایران و مقتدرترین شرکت‌ها در یک محیط تخصصی به مذاکره و تبادل دانش و تجربیات خود می‌پردازند.

اکبرپور تصریح کرد:‌همزمان با برگزاری این نمایشگاه سمینارهای تخصصی داخلی و بین‌المللی نیز برگزار می‌شود که اهمیت آنها نیز کمتر از برگزاری این نمایشگاه نیست.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

مدیر شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران تصریح کرد:‌در این نمایشگاه محیط مناسبی برای تجلی کسب و کار فراهم شده است به طوری که صنایع نفت و گاز ایران پیشگام کسب و کار در اقتصادی ایران هستند.

وی گفت: علی رغم تهدیدات جدی از سوی برخی ابرقدرتها، دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه به دلیل حضور بیش از اندازه شرکت‌های خارجی از جمله اروپای غربی و آمریکا دچار مشکل و کمبود جا شده بودند.

مدیر شرکت‌های سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران تصریح کرد: خوشبختانه این نمایشگاه نشان می‌دهد صنعت نفت ایران به هیچ عنوان قابل تحریم و تهدید نیست.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا