اخبار نساجی

سهام سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی كاركنان بانكها عرضه شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

سهام سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی كاركنان بانكها عرضه شد

تهران- سهام شركت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی كاركنان بانكها، برای نخستین بار پس از پذیرش در بازار اول فرابورس ایران، به روش گشایش نماد، با مرحله پیش گشایش، عرضه شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، با توجه به پیغام مدیر بازار شركت بورس، محدودیت حجمی در هر سفارش (بلوك)، به میزان 10 هزار سهم اعمال شد.

به علاوه قیمت پایانی سهام، میانگین موزون معاملات روزانه سهام در روز گشایش تعیین می شود.

در همین راستا، بیش از 48 میلیون سهم این شركت به ارزشی بالغ بر 56 میلیارد و 287 میلیون ریال معامله شد. هر سهم این شركت با قیمت هزار و 157 ریال معالمه شد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

**پذیره نویسی بانك حكمت پایان یافت

در عین حال، با توجه به اتمام دوره پذیره نویسی حق تقدم بانك حكمت، این نماد معاملاتی در پایان معاملات امروز متوقف شد.

مدیر بازار فرابورس اعلام كرد كه خریداران نهایی حق تقدم سهام جدید، باید قبل از پایان مهلت پذیره نویسی ( امروز چهارشنبه دهم اسفند)، نسبت به واریز بهای اسمی سهام جدید به حساب شركت اقدام كرده و رسید بانكی مربوطه به انضمام گواهی نامه حق تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی ناشر ارسال كنند.

این در حالی است كه اگر خریداران در روز آخر پذیره نویسی اقدام به خرید حق تقدم كنند، باید بهای اسمی سهام جدید را در همان روز به حسابی كه شركت به منظور پذیره نویسی اعلام كرده، واریز كنند.

در صورت عدم واریز بهای اسمی سهام جدید به حساب پذیره نویسی اعلام شده تا قبل از پایان مهلت پذیره نویسی توسط خریداران، حق تقدم مذكور به عنوان حق تقدم استفاده نشده تلقی شده و مسئولیت آن به عهده خریداران خواهد بود

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا