اخبار نساجی

طرح جدید کنگره آمریکا برای تحریم شرکتهای بیمه طرف قرارداد ایران

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

نمایندگان کنگره آمریکا به دنبال تصویب طرحی هستند که بر اساس آن کلیه شرکتهای بیمه بین المللی طرف قرارداد با ایران تحریم خواهند شد .

به گزارش بي باک به نقل از  بلومبرگ بر اساس این طرح که از سوی براد شرمن سناتور دموکرات و مارک کرک سناتور جمهوری خواه پیشنهاد شده است، کلیه شرکتهای بیمه بین المللی که با ایران قرارداد داشته باشند با تحریمهای آمریکا روبرو می شوند .

این طرح قرار است طی هفته آینده در کنگره آمریکا مورد بررسی و رای گیری قرار گیرد . بر اساس این گزارش طرح جدید سناتورهای آمریکایی شرکتهای بیمه روسیه و آسیا اقیانوسیه را هدف قرار خواهد داد چرا که شرکتهای بیمه اروپایی پیش از این کلیه همکاری های خود با ایران را متوقف کرده اند .

طی ماه‌های گذشته با کناره گیری شرکتهای بیمه اروپایی از همکاری با ایران شرکتهای بیمه روسیه آسیا اقیانوسیه جایگزین این شرکتها شده اند و به همکاری با ایران ادامه می دهند . هدف اصلی از اعمال این تحریمها قطع همکاری شرکتهای بیمه روسیه و آسیا با ایران است . بر این اساس اگر شرکتهای بیمه خارجی قراردادهای نفت و گاز یا مبادلات مالی و ارزی ایران را بیمه کنند با تحریمهای آمریکا روبرو خواهند شد.

سناتورهای آمریکایی در این طرح همچنین قصد دارند تحریمهای این کشور بر ضد کلیه بانکها و موسسات مالی ایرانی که در خارج از کشور شعبه دارند را گسترش دهند . در حال حاضر 20 بانک و موسسه مالی ایران از سوی آمریکا تحریم شده اند .

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا