اخبار فرش ماشینی

140 واحد صنعتی در خراسان شمالی در حال ساخت‌است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

محمد رضا باقری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد، با بیان اینکه این واحدهای تولیدی و صنعتی در بخش‌های مختلف غذایی، شیمیایی، فولادی و مصالح ساختمانی در دست اجرا است، افزود: پیش‌بینی می‌شود این واحدها تا دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی گفت:این شرکت برای رفع مشکلات منابع این واحدها اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه با سه بانک ملت، توسعه تعاون و مهر اقتصاد کرده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با تأکید بر اینکه شهرک‌های صنعتی استان برای رفع مشکلات اجرای این طرح‌های صنعتی تلاش می کند، تصریح کرد: مشکلات این واحدها طی نشست‌های منظم بررسی و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات مصوب می‌شود.

باقری افزود: طراحی و ایجاد تصفیه خانه شهرک صنعتی بیدک از جمله مصوبات سفر رهبری است که به همین منظور 8 میلیارد ریال از محل منابع سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و منابع استان به نسبت مساوی پیش‌بینی شده است.

وی همچنین اختصاص مبلغ 4 میلیارد ریال برای کمک به توسعه خوشه‌های آبنبات و فرش دستبافت در استان را از دیگر مصوبات سفر رهبری برای شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی اظهارداشت: اختصاص 20 میلیارد ریال برای کمک به ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌های خوشه فرش دستبافت بجنورد از دیگر مصوبات برای حمایت از این بخش‌ها به شمار می‌رود که تاکنون بخشی از آن اختصاص یافته است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا