Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

امکان ثبت نام آنلاین برای بازدیدکنندگان دموتکس آسیا/ نمایشگاه کفپوش چین 2017 (DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2017)

1 فروردین 1396 @ 11:30 ق.ظ - 3 فروردین 1396 @ 9:30 ب.ظ

Domotex asia

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

دموتکس آسیا/ نمایشگاه کف پوش چین – بزرگترین نمایشگاه کف پوش در آسیا و اقیانوسیه است، پورتال ثبت نام آنلاین بازدیدکنندگان 19 امین دوره از این نمایشگاه که از 21-23 ماه مارس سال 2017 در شانگهای چین برگزار خواهد شد، باز شده و قابل استفاده است. متخصصان صنعت می توانند در سایت  domotexasiachinafloor.com ثبت نام کنند و  بلیط ورودی رایگان خود را به سادگی دریافت کنند. ثبت نام آنلاین امکان دسترسی آسان به خدمات را به بازدیدکنندگان میدهد، از جمله این خدمات: تماس گرفتن با غرفه داران قبل از شروع نمایشگاه، و آشنا شدن با جدیدترین محصولات نمایشگاه و برنامه ریزی برای سفر به این رویداد بزرگ است.

در کمتر از پنج ماه، تقریبا 85 درصد از غرفه های دموتکس آسیا / نمایشگاه کف پوش جین 2017 توسط بیش از 900 شرکت رزرو شده بود.

آقای دیوید ژونگ، رئیس نمایشگاه VNU آسیا، و یکی از برگزارکنندگان نمایشگاه، میگوید : ” صنعت کفپوش در منطقه در سال های اخیر، رشد عظیم و تحولات بسیاری داشته است. آسیا و اقیانوسیه در حال حاضر بیش از 40 درصد از سهم بازار جهانی کفپوش را دارند. ما در اینجا، در حال افزایش تولیدکنندگان چینی و آسیایی کفپوش، با تمرکز بر افزایش فن آوری و نوآوری هستیم. برخی از جدیدترین محصولات کفپوش مانند LVT (کاشی های لوکس وینیل، Luxury Vinyl Tiles) یا WPC (کامپوزیت های چوبی پلاستیکی، Wood Plastic Composite) در واقع در آسیا اختراع شده اند. و این بازار، چیزهای زیادی برای ارائه به متخصصان کفپوش از سراسر جهان که به دنبال فرصت های جدیدی هستند، دارد.” در نتیجه، آقای ژونگ خاطر نشان کردند که : ”  دموتکس آسیا/ نمایشگاه کف پوش چین، تنها نمایشگاه بین المللی و اختصاصی در مورد کف پوش ها، در آسیا و اقیانوسیه است که بستر ایده آلی است برای رسیدن به یک نمای کلی به آنچه که امروزه به طور پویا در بازار کفپوش اتفاق می افتد. برگزاری این نمایشگاه قلب منطقه، باعث تسهیل ارتباط بین شرکت کنندگان از نقاط مختلف جهان و همچنین باعث کاهش ابهامات از انجام تجارت در چین و سایر اقتصادهای نوظهور آسیایی میشود.”

نوآوری و طراحی محصولات، در مرکز توجه همگان خواهد بود،و به عنوان برجسته ترین نمایشگاه در سال 2017 خواهد شد. Codex، یک رویداد بین المللی برای برقراری ارتباط، یادگیری و انجام معاملات تجاری در طراحی و معماری صنعتی است که، برای دومین سال به صورت همزمان با دموتکس آسیا/ نمایشگاه کف پوش چین، برگزار میشود. و این باعث تحریک شدن و افزایش خلاقیت تولیدکنندگان در مورد ساخت انواع کف پوش ها، شرکت در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، وقایع مهم،و داشتن فعالیت های تعاملی و خیلی بیشتر با شبکه تولیدکنندگان کف پوش ها باشد.

جدیدترین و نوآورانه ترین محصولات کفپوش، از طریق برنامه نوآوری های کفپوش معرفی خواهد شد که، در آخرین نمایشگاه برگزار شده، بازدیدکنندگان، با بیش از 400 محصول جدید که هم به صورت آنلاین بر روی سایت نمایشگاه بود و هم در محل نمایشگاه بود، دیدند. این یک کمپین تعیین شده بود که به غرفه داران کمک میکرد جدیدترین محصولات را خود از طریق کانال ها موثرتر قبل و همچنین در طول برگزاری نمایشگاه به نمایش بگزارند، و همچنین در این صورت بازدیدکنندگان قادر بودند خیلی راحت و سریع با تولیدکنندگان مطابق با علایق خود ارتباط برقرار کنند.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

Details

Start:
1 فروردین 1396\ \@\ 11:30 ق.ظ
End:
3 فروردین 1396\ \@\ 9:30 ب.ظ
Event Tags:
دکمه بازگشت به بالا