اخبار نساجی

افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شوند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مديركل اداره تعاون استان خراسان رضوي گفت: افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شده و نقاط قوت و ضعف آن را شناسايي كرده تا بتوانند نقش آفريني كنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه خراسان، حسن قاسمي در همايش كارآفرينان و تعاونگران استان در خصوص بسترهاي موجود در بخش تعاون اظهار كرد: بخش تعاون بستر مناسب و منحصر به فرد براي آوردن آحاد مردم در عرصه‌هاي اقتصادي است.

وي افزود: اگر بستر هاي بخش تعاون به معناي واقعي فراهم شود، همه افراد جامعه فراخور استعداد و توانايي خود مي‌توانند نقش آفرين باشند.

وي با بيان همزماني اين همايش در سراسر كشور تصريح كرد: بعد از ثبت‌نام جوانان جوياي كار در سايت وزارت تعاون اين جوانان در جلسات مختلف توانايي‌هايي خود را براي محور قرارگرفتن و رهبري گروه ابراز كرده اند.

قاسمي درباره پيش‌نياز اشتغال عنوان كرد: پيش‌نياز اشتغال چهار موضوع است كه در ابتدا بايد با فرصت‌ها و ايده‌ هاي كارآفريني و سپس از نزديك با چگونگي كار و تلاش كارآفرينان موفق آشنا شوند تا از تجربيات انسان‌هاي موفق استفاده شود.

مديركل اداره تعاون استان خراسان رضوي در خصوص ديگر لوازم اشتغال عنوان نمود: افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شوند و نقاط قوت و ضعف آن را شناسايي كرده تا بتوانند نقش آفريني كنند، همچنين بايد با منابع مالي كسب وكار و روش‌ها كسب آن مطلع شوند و بعد از آموزش به دنبال مهارت حركت كرد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا