گالری ویدئو

استاندارد تولیدات نساجی سبز (ویدیو)

MADE IN GREEN by OEKO TEX

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

OEKO-TEX با افتخار made in green را معرفی می‌کند.

 

Made in green از OEKO-TEX یک برچسب قابل ردیابی برای مصرف کننده است که به طور انحصاری برای منسوجات تهیه شده است و از موادی ساخته شده که از نظر مضر بودن آزمایش شده‌اند و با استفاده از امکانات سازگار با محیط زیست و در محیط‌های کاری امن و دارای مسئولیت اجتماعی ساخته شده‌اند.

برچسب made in green را می‌توان به پوشاک یا منسوجات خانگی در هر نقطه از جهان اعطا کرد. محصولات دارای این برچسب را می‌توان به راحتی ردیابی کرد. آنها سطح جدیدی از شفافیت را به مصرف کننده ارائه می‌دهند.

همه چیز در مورد استانداردهای نساجی

این لیزا است. لیزا قصد دارد امروز یک کت جدید بخرد. و این مادر او، سوزان است. مانند اکثر مادران، برای سوزان، کیفیت عالی و همچنین شرایط تولید منصفانه از اولویت بالایی هنگام خرید لباس برخوردار است. آنها با هم به سمت فروشگاه مورد علاقه خود قدم زدند.

سوزان می‌داند هنگام تصمیم گیری در مورد مطابقت یک لباس با استانداردهای کیفی خود به دنبال چه چیزی باشد. او به دنبال برچسب made in green است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

هر لباسی با این برچسب دارای شناسه محصول یاQR کد قابل ردیابی است.

یک اسکن سریع با گوشی همراه به سوزان می‌گوید که این ژاکت از نظر استفاده از مواد مضر آزمایش شده و مطابق با دستورالعمل‌های OEKO-TEX به صورت پایدار تولید شده است. اجزای سازنده ژاکت لیزا در کارخانه‌هایی از سراسر دنیا تولید می‌شوند. با یک اسکن سریع، سوزان می‌تواند ببیند که نخ‌های این ژاکت در کارخانه‌ای در ایالات متحده تولید شده‌اند.

پارچه آن در کشور هند بافته شده است.

دکمه‌های آن از کشور ژاپن آمده‌اند.

آستر آن در ترکیه بافته شده است.

و این اجزا در کشور شما به هم دوخته شده‌اند.

در این حالت، کلیه اجزای تولیدی لباس توسط OEKO-TEX تأیید شده‌اند، به این معنی که تمام اجزای ژاکت لیزا در کارخانه‌های سازگار با محیط زیست، ایمن و دارای مسئولیت اجتماعی تولید شده‌اند.

و یک نکته مهم دیگر برای سوزان. برای واجد شرایط بودن برای دریافت برچسب made in green، هر لباس باید از نظر مواد مضر آزمایش شود. به سادگی می‌توان مانند لیزا و مادرش، یک خریدار هوشمند بود.

اگر به دنبال منسوجات آزمایش شده از نظر مواد مضر، ساخته شده با امکانات سازگار با محیط زیست و ساخته شده در محیط‌های کاری امن و دارای مسئولیت اجتماعی هستید، به دنبال برچسب made in green باشید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت madeingreen.com مراجعه کنید.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا