اخبار فرش ماشینی

الثريايي ، بزرگترين توليد کننده فرش ماشيني عربستان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

گروه توليدي الثريايي به عنوان بزرگترين شرکت توليد کننده فرش ماشيني  عربستان و يکي از چند شرکت برتر دنيا در زمينه صنعت فرش ماشيني يکي از وزنه هاي مهم کشور عربستان از نظر اقتصادي به شمار ميرود به طوري که به تنهايي سهم مهمي در بالا بردن ميزان صادرات غير نفتي عربستان دارد. اين شرکت در حال حاضر محصولات فرش ماشيني خود را  به بيش از 65 کشور دنيا صادر ميکند.

آقاي صالح ناصر الثريايي کيفيت را مهم ترين عامل اين موفقيت ميداند و ارتقا بيش از پيش کيفيت محصولات در آينده را در نظر دارد .
شرکت الثريايي به عنوان يکي از 100 کشور برتر عربستان فعاليت هاي خوبي را در زمينه ارتقا کيفيت محصولات خود انجام  داده و همواره مورد تقدير سازمان استاندارد کشور عربستان بوده است.
از ديدگاه مديران شرکت فرش ماشيني الثريايي کيفيت يک عامل کليدي در بازار رقابتي امروز است و يک رمز موفقيت در سال 2010 يعني سال تجديد قواي شرکت هاي نساجي خواهد بود. شرکت الثريايي اولين شرکت توليد کننده فرش در خاورميانه است که گواهي ايزو 2000 و 9001 را اخذ کرده است.
آقاي الثريايي مدير عامل اين شرکت ميگويد: هدف ما تبديل شدن به يکي از 10 شرکت برتر دنيا از لحاظ کيفيت ، توليد و تکنولوژي است . اين شرکت با 55 سال سابقه فعاليت در امر بافندگي فرش ماشيني سالانه بيش از 85 ميليون متر مربع فرش توليد ميکند. اين شرکت در حال حاضر حدود 70 درصد کل توليدات فرش عربستان را در اختيار دارد و به 60 کشور دنيا صادرات دارد يعني حدود 60 درصد کل توليد کارخانه روانه بازارهاي اروپا، آمريکا، استراليا، چين و خاورميانه ميشود. ‏

تحريريه صنعت كهن

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا