اخبار نساجیگالری ویدئو

چاپ پیگمنت به دلایل مختلف در آینده افزایش خواهد یافت (ویدیو)

مصطفی ارگین مدیرعامل شرکت فاما ترنسفر

آقای مصطفی ارگین، مدیرعامل شرکت فاما ترنسفر، با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تهیه و تأمین انواع مواد اولیه و تجهیزات برای کارخانجات ایرانی، یکی از چهره‌های برجسته در کاهش مشکلات تولیدکنندگان ایرانی به شمار می‌رود. در حاشیه نمایشگاه ITM استانبول، فرصتی فراهم شد تا با ایشان به گفتگو بنشینیم و از دیدگاه‌ها و تجربیاتشان بهره‌مند شویم.

از شما دعوت می‌کنیم تا این مصاحبه جذاب و آموزنده با آقای مصطفی ارگین، مدیرعامل شرکت فاما ترنسفر، را مشاهده کنید و از دیدگاه‌ها و تجربیات ایشان در زمینه تهیه و تأمین مواد اولیه و تجهیزات برای صنعت نساجی بهره‌مند شوید.

آقای مصطفی ارگین از شرکت فاما ترنسفر با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه تهیه و تامین انواع مواد اولیه و تجهیزات برای کارخانجات ایرانی، نقش مهمی در کاهش مشکلات تولیدکنندگان ایرانی ایفا می‌کند. در آینده، به دلیل مصرف زیاد آب و آلودگی محیط زیست توسط چاپ راکتیو، این نوع چاپ در اروپا و آمریکا تحت کنترل شدید قرار خواهد گرفت.

شرکت فاما در زمینه تهیه انواع مواد اولیه، رنگ‌ها، دستگاه‌ها و لوازم یدکی برای کارخانجات ایرانی فعالیت می‌کند. ما این محصولات را به کارخانجات ایرانی تحویل می‌دهیم و بیش از ۲۵ سال است که در این زمینه فعالیت داریم. هدف ما کاهش مشکلاتی است که تولیدکنندگان ایرانی با آن‌ها مواجه هستند، به‌ویژه مشکلاتی که به دلیل واردات و تحریم‌ها ایجاد شده است.

ما توانایی داریم که کارخانه‌هایی که به دلیل کمبود لوازم یدکی تعطیل شده‌اند را مجدداً راه‌اندازی کنیم و خدمات فنی و اطلاعاتی ارائه دهیم. اگر مشتریان ایرانی به خدمات ما نیاز داشته باشند، می‌توانیم سرویس‌های لازم را ارائه دهیم. تحریم‌ها مشکلات زیادی ایجاد کرده‌اند و ما تلاش می‌کنیم تا این مشکلات را به حداقل برسانیم و همکاری لازم را با کارخانه‌ها داشته باشیم.

نمایشگاه آی‌تی‌ام (ITM) هر سال بهتر از سال قبل برگزار می‌شود و شرکت‌های بزرگ خارجی و بازدیدکنندگان بسیاری از کشورهای مختلف مانند ازبکستان، پاکستان، هند، تونس، الجزایر، ایران و اردن در آن شرکت می‌کنند. برخلاف نمایشگاه‌های دیگر که فقط شرکت‌های داخلی حضور دارند، آی‌تی‌ام تمامی شرکت‌های بزرگ خارجی را نیز جذب می‌کند و به همین دلیل بسیار موفق و فعال است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

چاپ پیگمنت نیز به دلیل عدم نیاز به آب زیاد و عدم آلودگی محیط زیست در حال رشد است. در ترکیه نیز در دو سال گذشته تولید پیگمنت افزایش چشمگیری داشته است. بسیاری از کارخانه‌های رنگ در دنیا نیز به تولید پیگمنت روی آورده‌اند و تقاضا برای آن روز به روز بیشتر می‌شود. حتی در ایران نیز شرکت‌هایی شروع به تولید پیگمنت کرده‌اند و در این نمایشگاه بسیاری از مشتریان تقاضای رنگ پیگمنت داشته‌اند. در آینده، تمرکز بر روی چاپ پیگمنت اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×