اخبار نساجی

ارزیابی طرح های در دست اجرا به صورت بر خط صورت می گیرد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

با راه‌اندازی سامانه الكترونیكی ارزیابی، طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا، به صورت بر خط (online) كنترل و تجزیه و تحلیل‌های لازم روی آن صورت می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، مدیر كل دفتر نظارت، ارزیابی برنامه ها و امور مجامع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز یكشنبه ضمن اعلام این خبر گفت: با راه اندازی كامل این سامانه، امكان بررسی وضعیت پیشرفت پروژه‌ها، طرح‌ها و فعالیت‌های در حال انجام تمامی سازمان ها و شركت های تابعه به صورت لحظه‌ای فراهم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌’وحید یزدانیان’ با اشاره به مزایای پیاده سازی این سیستم افزود: با استفاده از این سامانه می توان در صورت خارج شدن روند اجرایی پروژه ها از اهداف تعریف شده، به موقع تشخیص و اقدام های لازم را اجرایی كرد.

وی خاطر نشان كرد: همچنین از طریق این سامانه، ارتباط بین طرح ها و پروژه ها با استراتژی ها و سیاست های كلی وزارتخانه كنترل می‌شود.

یزدانیان با اشاره به الزام‌های قانونی پیاده سازی این سامانه گفت: بر اساس ماده هشت دستورالعمل اجرایی نظام مدیریت عملكرد، دستگاه‌های اجرایی مكلف شده اند تا این نظام را پیاده و نظارت الكترونیكی را عملیاتی كنند.

وی با بیان این مطلب كه بخشی از این نرم افزار مربوط به ارزیابی عملكرد می باشد و در ستاد وزارت نصب و پیاده سازی شده است تصریح كرد: این نرم افزار قابلیت لینك در سطوح سازمان ها و شركت های تابعه را فراهم می كند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

وی ادامه داد: امكان رده بندی سازمانی، مدیریتی و كارمندی از دیگر قابلیت های این نرم افزار است كه امكان ارزیابی در سطوح مختلف را فراهم می‌كند.

مدیر كل دفتر، نظارت، ارزیابی برنامه و امور مجامع با بیان این مطلب كه این نرم افزار در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طراحی و به صورت یكپارچه به تمامی سازمان‌ها و دستگاه های اجرایی ارایه شده، تاكید كرد: امكان گزارش‌گیری پویا از دیگر امكانات این نرم افزار محسوب می‌شود كه به واسطه آن می‌توان گزارش‌های لحظه ای از روند پیشرفت پروژه ها برای بخش‌های سیاست‌گذار كشور آماده كرد.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا