اخبار نساجی

اصلاح حركات ورزشی غلط با لباس هوشمند هشداردهنده!

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

با لباس هوشمند Move دیگر نیازی به مربی نخواهید داشت چراكه فناوری به كار رفته در این لباس شما را برای انجام حركات صحیح ورزشی و دستیابی فرم ایده‌آل بدن راهنمایی می كند.

بسیاری از افراد به دلیل استفاده از مربیان غیر حرفه‌یی و یا انجام حركات ورزشی غلط، دچار آسیب های عضلانی می شوند.

شركت ElecticFoxy فناوری لباس هوشمند Move را ارائه كرده كه قادر است با تشخیص حركات ورزشی و اعلام هشدار لرزشی، فرد را برای انجام یك حركت صحیح و اصلاح فرم ایده آل بدن راهنمایی كند.

در این لباس هوشمند چهار سنسور كششی تعبیه شده كه برای تشخیص حركات بدن در زمان انجام تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

سنسورها در طول انجام تمرینات ورزشی، طرز قرار گرفتن بدن و عضلات را مورد بررسی قرار می دهند و در زمان انجام یك حركت اشتباه، سیستم لرزشی فعال می شود تا فرد بلافاصله نوع حركت خود را اصلاح كند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

این سیستم هشداری ارتعاشی به ویژه برای انجام حركات دقیق در تمریناتی مانند یوگا و پیلاتیز بسیار حائز اهمیت است.

از دیگر كاربردهای فناوری Move‌ انجام صحیح حركات فیزیوتراپی و ورزش درمانی عنوان شده است؛ همچنین ورزشكاران رشته هایی مانند گلف و بیس بال نیز می توانند برای اصلاح حركات بدن و افزایش توانایی های خود از این فناوری استفاده كنند.

با استفاده از یك برنامه نرم افزاری ویژه تلفن همراه هوشمند و فناوری Move‌ می توان مجموعه ای از تمرینات ورزشی مناسب را برای هر فرد در نظر گرفت.

پوشیدن لباس هوشمند مجهز به فناوری Move‌ با سیستم هشدار لرزشی در طول روز می تواند به اصلاح فرم مناسب بدن و جلوگیری از صدمات ناشی از شیوه های نادرست نشستن، پیشگیری كند.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا