اخبار نساجی

برخورد شدید با پوشاک قاچاق روزنه‌ای برای بهبود بازار

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد ضمن ابراز خرسندی از برخورد و پیگیری‌های شدید با قاچاق پوشاک گفت: این موضوع قطعا تاثیر بسیار خوبی در بازار پوشاک خواهد گذاشت.

سیدمهدی لسان طوسی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این که اعضای اصناف پوشاک هنوز یکسری اجناس چینی در مغازه‌های خود دارند، عنوان کرد: بحث مقابله با کالا قاچاق قطعا تاثیر بسیار خوبی در بازار پوشاک خواهد گذاشت و عرضه اجناس ایرانی افزایش خواهد داد.

وی با بیان این‌که رسانه‌ها و تلویزیون در این زمینه بسیار خوب بحث برخورد با کالای قاچاق را پیگیری می‌کنند، افزود: اگر بتوانیم فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را اشاعه دهیم نگرانی واحدهای صنفی در خصوص کالاهای چینی و قاچاق باقی‌مانده در بازار از بین خواهد رفت و با افزایش استفاده از کالاهای داخلی وضعیت بازار بهبود پیدا خواهد کرد.

لسان طوسی با ابراز امیدواری نسبت به خروج بازار پوشاک از رکود، گفت: طی ۴ سال گذشته دولت در حال اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی بوده است و در این راستا اقدامات گسترده‌ای در خصوص مبارزه با کالاهای قاچاق انجام داده است. این اقدامات خود بسیار تاثیرگذار بوده است و توانسته بازار را به سمت رونق هدایت کند و اعتماد را مجددا در بازار به وجود بیاورد.

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد ادامه داد: در صورت ادامه این روند می‌توانیم تولیدکننده‌هایی که طی چند سال گذشته به دلیل رکود بازار از این رسته خارج شده بودند را به بازار برگردانیم.

وی هم‌چنین در خصوص قیمت پوشاک در بازار، تصریح کرد: طی چند سال گذشته نه تنها افزایش قیمت نداشتیم بلکه همواره با کاهش قیمت مواجه بودیم، در حال حاضر به دلیل تغییر فصل، با ارایه پوشاک با تخفیفات گسترده روبه‌رو بوده‌ایم.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن