اخبار نساجی

سال سیاه برای عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق در آذربایجان‌شرقی آغاز شده است

اسماعیل عطاپور گفت: سال سیاه برای عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق در آذربایجان‌شرقی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، معاون نظارت و بازرسی سازمان بازرگانی آذربایجان‌شرقی در نشست مدیران این سازمان با بیان این مطلب افزود: در راستای برخورد با عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق در نخستین ماه سال‌جاری ۲۰ پرونده قاچاق دراستان تشکیل شده است.

وی با تاکید بر ادامه روند بازرسی ها بر واحد های صنفی در استان گفت: ورود کالاهای قاچاق به بازار استان نابود کننده تولید داخلی است و در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی با عرضه کنند گان کالاهای قاچاق برخورد های قاطع و قانونی صورت می گیرد.

عطاپور اظهارداشت: برگزاری گشت های مشترک با دانشگاه علوم پزشکی تبریز،اداره کل دخانیات ، ادراه کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، در سال ۹۰ نیز با جدیت تمام ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به مشکلات برخی از شهرستان های مرز نشسن نیز تصریح کرد: برای کوتاهتر کردن زمان پرسه رسیدگی به مشکلات قاچاق در شهرستان های مرزی، مشکلات و مسائل مربوط به بحث قاچاق در خود این شهرستان ها بررسی خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان بازرگانی آذربایجان‌شرقی بیشترین مقدار کالای قاچاق کشف شده در یک ماهه گذشته امسال را ، سیگارهای قاچاق فاقد هالوگرام عنوان کرد و از عموم مردم خواست تا در صورت مشاهده عرضه هر گونه کالای قاچاق مراتب را به شماره تماس ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایت های مردمی اطلاع دهند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×