اخبار نساجی

سامانه پاسخگویی به شكایات حوزه فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

تهران -معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه اندازی سامانه پاسخگویی به شكایات مشتركین سرویس های فناوری اطلاعات، ارتباطی و رادیویی در سایت این سازمان خبر داد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( رگولاتوری )،’ حسن رضوانی ‘ روز چهارشنبه درباره نحوه استفاده از این سامانه گفت: در مرحله اول كاربران باید با مراجعه به سایت اپراتوری كه از آن خدمات دریافت می‌كنند، نسبت به طرح شكایت و دریافت كد 17 رقمی پیگیری اقدام كنند و اپراتور باید در مدت زمان مشخص و تعیین شده به شكایت شاكی رسیدگی كند.

وی افزود: این سامانه به منظور تحقق اهداف تفاهم‌نامه همكاری پایش و كنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات بین سازمان تنظیم مقررات و هفت دستگاه اجرائی، حمایت از حقوق مصرف‌كننده و تامین‌كنندگان خدمات در این حوزه راه اندازی شده است .

رضوانی درمورد نتیجه عدم پاسخگویی اپراتورها در زمان تعیین شده، گفت: در صورتیكه اپراتور در بازه زمانی تعیین شده و مطابق با قراردادهای فیمابین، پاسخگوئی لازم را انجام ندهد كاربران می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع در سایت رگولاتوری و ورود كد پیگیری 17 رقمی كه از سایت اپراتور دریافت كرده‌اند، موضوع شكایت و عدم پاسخگوئی اپراتور را پیگیری كنند.

رضوانی كاهش زمان پاسخگوئی به شكایات، طرح و پیگیری شكایات به صورت الكترونیكی و بدون نیاز به مراجعه حضوری و نظارت هوشمند را از مزایای سامانه جامع پاسخگوئی به شكایات عنوان و تصریح كرد: رگولاتوری به منظور پاسخگوئی و حفظ حقوق مشتركان، از طریق مناطق هفتگانه خود و با همكاری هفت دستگاه دیگر عضو تفاهم‌نامه همكاری پایش و كنترل بازار موضوع شكایات را پیگیری می‌كند.

تفاهم‌نامه پایش و كنترل سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در سال 90 بین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، سازمان حمایت مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان، پلیس امنیت و اطلاعات عمومی ناجا، سازمان تعزیرات حكومتی، پلیس آگاهی ناجا، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، شركت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات مبادله شد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن