اخبار فرش ماشینی

صنايع نساجي از مزيتهاي دو منطقه لاهور و خراسان رضوي است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

استاندار خراسان رضوي صنايع نساجي را از مزيت هاي دو منطقه لاهور و خراسان رضوي عنوان کرد و گفت: بايد با همکاري متقابل، شرايط حضور دربازارهاي مطمئن در سطح بين المللي فراهم شود.
‏محمدجواد محمدي زاده در جمع تعدادي از مديران بخش خصوصي مشهد و لاهور با اشاره توان بالاي بخش خصوصي خراسان رضوي در تمامي زمينه هاي صنعتي از جمله صنايع غذايي، خودرو، انرژي و قطعات خودرو، خواستار توسعه روابط ميان بخش خصوصي خراسان رضوي و ايالت پنجاب شد.

استاندار خراسان رضوي گفت: اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران در خصوص انسجام فعاليت با اتاق بازرگاني لاهور از طريق اتاق بازرگاني و صنايع و معادن مشهد موافقت کرده است.
محمدي زاده گفت: بخش خصوصي در خراسان رضوي و ايالت پنجاب از توان مهندسي و مديريتي خوبي برخوردار هستند که برقراري ارتباط ميان آن دو، موجب رشد و تعالي بخش صنعت در هر دو منطقه خواهد شد.
استاندار خراسان رضوي با اشاره به بازديد خود از واحدهاي صنعتي شهرک صنعتي رايوند در لاهور گفت: اميدواريم با استفاده از تجربيات موفق بخش صنعت در دو استان، علاوه بر افزايش بهره وري، دوستي و برادري ميان مردم دو منطقه تقويت شود.

وي در ادامه خواستار افزايش تبادل گردشگري ميان خراسان رضوي و لاهور شد و افزود: بايد با فراهم آوردن شرايط خوب و رفاه مناسب براي گردشگران، خاطره اي ماندگار در ذهن آنان ثبت کنيم.
استاندار خراسان رضوي آمادگي مجموعه استان براي توسعه روابط گردشگري از جلسه تسهيل صدور رواديد، برقراري پرواز مشهد – لاهور و ارائه امکانات مناسب اقامتي را اعلام کرد و گفت: اميدواريم با اعلام آمادگي لاهور، هرچه زودتر اين اقدامات اجرا شود. مديران بخش خصوصي خراسان رضوي در ديدار با رئيس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن لاهور راه هاي گسترش روابط ميان بخش خصوصي لاهور و خراسان رضوي را بررسي و در همين راستا تفاهمنامه امضا کردند.‏

منبع خبرگزاري مهر

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا