اخبار فرش ماشینیگالری ویدئو

فرش بهشتی در مسیر گسترش صادرات؛ اینبار دموتکس دبی (ویدیو)

مصاحبه با آقای محمد بهشتی مدیرعامل فرش بهشتی

شرکت فرش بهشتی با توجه به اینکه هدف گذاری خود را در چند سال اخیر در حوزه صادرات گذاشته و در حوزه داخلی گام‌هایی برای تولید محصولات صادرات‌ محور برداشته که میتوان به فرش‌های مدرن و سبک ابریشمی اشاره کرد.

در کشورهای حوزه خلیج فارس و اوراسیا در حوزه های اروپا موفقیت‌هایی را رقم زدیم و با توجه به اینکه نمایشگاه دموتکس دبی پیشنهاد خود ما در نمایشگاه آنتالیا بود که یک هابی را در حوزه خلیج فارس به عنوان نمایشگاه بین المللی در یک کشور بی طرف برگزار کند و مسئولین نمایشگاه دموتکس قبول کردند.

ولی با توجه به تایم کوتاهی که داشتند و تحولات اخیر منطقه و با سیلی که پیش آمد یک مقدار از آن شور و شوق بازدید کنندگان کاسته شد ولی با توجه به اینکه سال اول هست استقبال متوسطی صورت گرفت ولی می‌توان امیدوار شد که برای سال آینده با برنامه‌ریزی بهتر، با درایت خوبی که تیم دارد با حضور در همین رویداد اتفاق‌های خوبی را رقم بزنیم.

با توجه به اینکه کشور ایران در حوزه تولید PP و گرانول خودش جزو کشورهای بی‌نیاز و پیشتاز در دنیا هست، می‌توان به این اشاره کرد که با هم اندیشی و با جمع کردن تعدادی از کارخانجاتی که دستگاه‌های شانه پایین دارند و یکسری شرکت‌هایی هستند که ذوب ریسی خیلی خوبی دارند با توجه به سیاست‌گذاری‌های خیلی دقیق و هدفمند، محصولاتی را در شانه های پایین از ۳۲۰شانه، ۴۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تولید کرد.

هر چقدر که سبد کالا کامل‌تر باشد چه از نظر تنوع و چه از نظر قیمت، مطمئنا مشتری‌هایی که در سطح بین‌الملل مراجعه می‌کنند بیشتر می‌شود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×