اخبار نساجی

واردات و‌ صادرات کالاهای نساجی به اروپا از طریق نمایندگی چطور امکان پذیر است؟

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

صادرات کالاهای نساجی به اروپا شرایط ویژه ای دارد و نیازمند استاندارهای بالای کیفی و رقابتی است. در سایر اقلامی که اروپا به خودی خود حرفی برای گفتن ندارد مثلا در اقلامی مانند پسته و زعفران واردات بیشتر به کیفیت ارایه شده از سمت کشورهای تولید کننده بستگی دارد اما در بخش مثلا پارچه ایتالیا خود یک معیار جهانی کیفیت است و یا در بخش فرش ماشینی بلژیک یک وزنه تعیین کننده در اروپاست و … بنابراین صادرات کالاهای نساجی و پوشاک به اروپا کاملا ممکن اما نیازمند کیفیت بالاست.

در بخش واردات از اروپا نیز موقعیت های زیادی وجود دارد که می توان از آنها بهره برد. علیرغم وجود تحریم ها و نبود سیستم بانکی تمام موارد صادرات و‌ واردات از طریق یک شرکت مورد اعتماد و با سابقه در اروپا که هم در زمینه بازرگانی و تجارت بین الملل، ترخیص و گمرکات و البته حسابداری و امور مالی و مالیاتی در اروپا تخصص داشته باشد کاملا عملی و اجرایی است و در حال حاضر نیز برخی شرکت های ایرانی از این طریق به توسعه تجارت خود پرداخته اند.

اخذ نمایندگی می تواند توسط شرکت آلمانی انجام شود و طی قراردادی حق فروش کالا به طرف ایرانی سپرده شود و یا در صورتی که شرکت اروپایی با فعالیت تجاری با ایران مشکلی نداشته باشد شرکت واسط آلمانی می تواند تسهیل کننده جدی امور اخذ نمایندگی ها باشد.

حتی در بحث فروش آنلاین در اروپا به مرکزیت آلمان به عنوان بزرگترین قدرت اقتصادی اروپا پتانسیل های بالایی وجود دارد و بررسی های زیادی در این زمینه انجام گرفته است و پیاده سازی آن ممکن است.

گروه بازرگانی بوذری با سالها تجربه در بازار اروپا و به عنوان یک شرکت مورد اعتماد در آلمان می تواند در امور اقتصادی و واردات و صادرات در کنار شما باشد و‌ با ارایه طیف کامل خدمات واردات و صادرات به اروپا و از اروپا، نگرانی های صاحبان صنایع را به حداقل ممکن رسانده و در توسعه کسب و کار شما شریک باشد.

جهت تماس با گروه بازرگانی بوذری و در میان گذاشتن نظرات ارزشمند خود با ما از فرم زیر و یا راه های ارتباطی ما استفاده کنید:

شماره تلفن ایران: ۰۰۹۸۹۹۳۶۵۹۰۹۸۳

شماره تلفن دفتر آلمان: ۰۰۴۹۲۰۱۸۹۹۴۰۴۵۱

واتس آپ: ۰۰۴۹۱۷۳۷۴۷۰۰۰۵

ایمیل: info@itmmac.com

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×