اخبار نساجی

کارگران معترض نساجی مازندران خواستار پاسخ فرماندار قائم شهر هستند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

احضار سرمایه گذار در حدود واختیارات فرمانداری قائم شهرنمی‌باشد ولی مسئولین شهرستانی واستان پیگیر مسائل ومشکلات کارخانه نساجی مازندران هستند.

ایلنا: صبح امروز تعدادی از کارگران نساجی قائمشهر که تعدادشان بیش از ۲۰۰ نفر بود از محل کارخانه به سمت فرمانداری قائمشهر راه افتاده وبا شعار«فریاد یا محمدا نمی‌رسند به داد ما» در مقابل فرمانداری آمدند و با بستن خیابان اصلی شهر خواستار پاسخگویی فرماندار به حل نشدن مشکلات خود علیرغم وعده مسئولین شدند.

تعدادی از کارگران در گفتگو باخبرنگار ایلنا اظهار داشتند: سرمایه گذار در مراسم جشنی که دوسال پیش در خصوص احیای نساجی مازندران برگزارشد قول داده بود که ظرف مدت دوماه مشکل مطالبات کارگران این شرکت را حل خواهد کرد ولی از آن زمان تا کنون دوسال گذشته است و قول ووعده وی هنوز عملی نشده وهرروز که می‌گذرد ما نسبت به آینده خود نگران‌تر می‌شویم.

بنا بر این گزارش علی پیرفلک فرماندار قائمشهرنیز با حضور در جمع کارگران معترض نساجی مازندران با دعوت به آرامش کارگران وابراز تشکر از آن‌ها که طی این مدت صبوری نشان داده‌اند ،گفت: احضار سرمایه گذار در حدود واختیارات این فرمانداری نمی‌باشد ولی مسئولین شهرستانی واستان پیگیر مسائل ومشکلات کارخانه نساجی مازندران هستند.

وی در جمع کارگران گفت: در اواخر هفته جاری با حضور مسئولین استانی جلسه ای در تهران ومسئولین شرکت نساجی مازندران برگزار می‌شود و به مسائل شرکت ومطالبات کارگران پرداخته می‌شود.

قابل ذکر است کارگران نساجی مازندران بیش از ۱۳ ماه است که حقوق دریافت نمی‌کنند ودر چند روز گذشته این کارگران یکبار در مقابل استانداری مازندران وامروزهم درمقابل فرمانداری قائمشهر تجمع کردند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×