اخبار فرش ماشینی

گزارش مجله کهن از دموتکس: پرواز چاپ دیجیتال بر فراز دموتکس

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

تکنولوژی چاپ دیجیتال همین چند سال پیش بود که جرات پرواز پیدا کرد و از آشیانه اش پر کشید و به سمت صنعت نساجی پرواز شجاعانه ای کرد و  آنقدر اوج گرفت که همه بخش های نساجی از جمله فرش ماشینی و تولید کفپوش های نساجی را زیر سایه بالهای خود گسترده است.

این واقعیت چند سالی است که در نمایشگاه های ماشین آلات نساجی جهان نمود یافته اما برای اولین بار بود که این قدرت نمایی در نمایشگاه دموتکس هانوفر آلمان نمود عینی پیدا می کرد و برای اولین بار شرکت های زیمر از آلمان و اتکسکو از چین که از شرکت های مهم این حوزه هستند در نمایشگاه غرفه های قابل قبولی داشتند و به معرفی خطوط چاپ دیجیتال خود پرداختند . در سالن های نمایشگاه تعداد بسیار زیادی از شرکت های تولیدکننده به ارایه فرش های تولیدی خود با چاپ دیجیتال پرداختند. خوشبختانه از ایران نیز شرکت فرش محتشم فرش های دیجیتال خود که با تکنولوژی کلاریس زیمر تولید شده است را به نمایش گذاشت.  در شماره بعدی مجله کهن می توانید اطلاعات بیشتری در این مورد مطالعه کنید.

 

پرواز چاپ دیجیتال بر فراز دموتکس

اطلاعات تکمیلی : 

نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۹ هم با همه نقاط مثبت و منفی که داشت به پایان رسید تا همه بازدید کنندگان و غرفه گذاران این نمایشگاه منتظر نتایج این نمایشگاه در فعالیت های تجاری خود باشند. نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۹ که در تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ در شهر هانوفر آلمان برگزار شد یکی از عجیب ترین و اسف بار ترین دموتکس های تاریخ برای شرکت های ایرانی بود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

مهمترین اتفاق امسال عدم حضور دو شرکت قدرتمند و باسابقه ایران بود که پس از سالها حضور در دموتکس امسال عطای آنرا به لقایش بخشیدند و در دموتکس حضور نیافتند.  همچنین جو ناامیدی و بلاتکلیفی کاملی که بر شرکت های ایرانی حاکم بود قابل تامل بود. به نظر میرسد روند حضور شرکت های ایرانی در دوره های بعدی رو به کاهش باشد.

مجله کهن امسال هم برای هشتمین بار در نمایشگاه حضور داشت و گزارش های کاملی را برای شما تهیه کرده ایم که می توانید در شماره بعدی مجله و یا در کانال اینستاگرام مجله آنرا دنبال نمایید :

بهنام قاسمی – مجله کهن

info@kohanjournal.com

behnam ghasemi

گزارش کامل این نمایشگاه و … را در کانال اینستاگرام ما دنبال کنید

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا