اخبار فرش ماشینی

COLARIS – بهترین خط چاپ دیجیتال فرش

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

سیستم های چاپ COLARIS و CHROMOJET اولین انتخاب در مورد چاپ فرش و پتو راشل هستند.

سیستم های چاپ دیجیتال شرکت زیمر ZIMMER AUSTRIA  در بخش کفپوش متخصص در ماشین آلات چاپ فرش است. شرکت زیمر که از معتبرترین شرکتهای جهان در بخش ماشین آلات چاپ دیجیتال محصولات نساجی است بیش از شش دهه در بخش تولید و توسعه ماشین آلات چاپ فرش ماشینی انواع پادری و سایر کفپوش ها سابقه و شهرت دارد.

اما دوران چاپ دیجیتال در صنعت نساجی زمانی آغاز شد که ZIMMER بیش از ۴۵ سال پیش موفق شد اولین جت چاپگر را با رایانه کنترل کند.

این پیشرفت انقلابی موفقیت نسل چاپگر فرش CHROMOJET را آغاز کرد که هنوز هم برای فرش های خاص و سایر محصولات در دسترس است.

راه حل چاپ فرش کلاریس در سال ۲۰۱۵ معرفی شد که نوعی چاپگر با وضوح بالا برای نیازهای بازار امروز است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

راه حل های آماده را می توان برای طیف گسترده ای از محصولات کفپوش ارائه کرد. فرش های قراردادی برای محیط های مسکونی و تجاری، قالیچه ها، انواع پادری، کاشی فرش ها، ساخته شده از زیرلایه های PA، PES و فرش های تافتینگ، نبافته و بافته شده.

علاوه بر این، شرکت زیمر خطوط چاپی را برای محصولات کفپوش پشمی و اکریلیک ارائه می دهد.

از تولید انواع کاشی و کاشی فرش ها و پادری های کوچک تا متوسط ​​در عرض ۲.۲ متر، تا فرش های دیوار به دیوار تا عرض ۵.۲ متر و ظرفیت چاپ تا ۴ متر خطی در هر دقیقه با ماشین آلات چاپ دیجیتال فرش زیمر امکان پذیر است.

هدف شما چالش ماست. مهندسی و ساخت خط چاپ مطابق با نیاز شما هدف است.

مهم نیست که شرکت زیمر را به عنوان تامین کننده اصلی خود برای یک خط کامل انتخاب کرده اید یا می خواهید ماشین آلات موجود یا داخلی را در ترکیب با چاپگرهای  دیجیتال ZIMMER AUSTRIA ترکیب کنید، ما مقرون به صرفه ترین راه حل را برای نیازهای شما ارائه می دهیم.

خطوط چاپ CHROMOJET و COLARIS از ZIMMER AUSTRIA انتخاب مناسبی برای چاپ فرش های قراردادی با متراژ بسیار بالا یا حتی برای کاربردهای خودرو، حمل و نقل عمومی و کفپوش های هوانوردی هستند.

هر دو نسل خطوط چاپ CHROMOJET و COLARIS از ZIMMER AUSTRIA با موفقیت در بازار کار می کنند. خطوط چاپ CHROMOJET به دلیل توان چاپ با ظرفیت بالا  برای چاپ فرش های تافتینگ پرز بلند معروف هستند.

خط چاپ COLARIS گزینه چاپ با وضوح بالا برای تقریباً هر نوع بستر فرش یا پتو مناسب است. کلاریس می‌تواند با انواع فرش های با زیرلایه‌های PES پارچه های نبافته و همچنین فرش‌های خاب کوتاه و متوسط تافتینگ ​​از بافت مخملی گرفته تا کات و لوپ کنار بیاید. مدل COLARIS اولین انتخاب مشتریان ما برای چاپ فرش های سنگین وزن PES یا اکریلیک بافته شده نیز هست.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×