اخبار فرش ماشینیگزارش نمایشگاه ها

دموتکس ترکیه سال ۲۰۲۳ در آنتالیا برگزار می شود

DOMOTEX TURKEY

دموتکس ترکیه : از قازی آنتپ به آنتالیا

به دلیل زلزله ویرانگر ۶ فوریه در ترکیه مرکز نمایشگاه خاورمیانه قازی آنتپ (OFM) به عنوان مرکز لجستیکی برای سازمان‌های امدادی زلزله‌زده تبدیل شده است. از این رو شرکت نمایشگاهی دموتکس تصمیم گرفت رویداد امسال در شهر توریستی آنتالیا برگزار شود.

Annika Klar، مدیر کل نمایشگاه هانوفر ترکیه گفت: “ما خوشحالیم که دموتکس ترکیه هنوز می تواند در سال ۲۰۲۳ برگزار شود.” خانم کلار توضیح داد: «آنتالیا پایتخت گردشگری ترکیه است و ما مطمئن هستیم که این رویداد از این مکان جذاب بهره خواهد برد» با توجه به تغییر مکان برگزاری این رویداد به شهر آنتالیا در سال ۲۰۲۳، برگزارکننده نمایشگاه می گوید حالا تقاضای برای حضور در نمایشگاه بالاست.

سونیا ودل کاستلانو، مدیر جهانی رویدادهای DOMOTEX در سراسر جهان تأیید کرد: “علاقه به این رویداد بسیار زیاد است. این نمایشگاه که میزبان شرکت های پیشرو در صنعت فرش و کفپوش خواهد بود، توجه خریداران ترکیه، خاورمیانه، جمهوری های ترک، ایالات متحده و هند را به خود جلب خواهد کرد.”

غرفه داران بسیاری از کشورهای جهان به ویژه ایران و هند علاقه زیادی به نمایشگاه دموتکس ترکیه نشان می دهند. در آخرین نسخه بیش از ۲۰۰ شرکت و بیش از ۱۸ هزار بازدید کننده از ۱۰۳ کشور جهان حضور داشتند.

دموتکس ترکیه در پایتخت گردشگری ترکیه

در سال ۲۰۲۳، DOMOTEX ترکیه در آنتالیا، پایتخت گردشگری ترکیه برگزار می شود و با ارزشی که آنتالیا به این نمایشگاه تجاری ارائه می دهد، قدرت خود را در منطفه تقویت خواهد کرد. نزدیک بودن فرودگاه آنتالیا به هتل و محل نمایشگاه، مزیتی برای شرکت کنندگان در نمایشگاه خواهد بود.

انتظار می رود این نمایشگاه میزبان شرکت کنندگان از بسیاری از کشورها باشد، زیرا بیش از ۲۵۰ پرواز مستقیم یا متصل به فرودگاه از بیش از ۲۰۰ شهر از اروپا، جمهوری های ترک و خاورمیانه وجود دارد. به لطف بیش از ۲۰ پرواز برنامه ریزی شده بین استانبول و آنتالیا و پروازهای مستقیم از شهرهای دیگر DOMOTEX ترکیه به راحتی از سراسر ترکیه قابل دسترسی است.

دموتکس ترکیه میزبان نوآوری های صنعت فرش و کفپوش

ترکیه که تجارت فرش ماشینی خود را ۲۱.۹ درصد افزایش داده و به سطح ۲.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۲ رسیده است، با پتانسیل تولید پویای خود روز به روز با افزایش ارقام صادرات خود در حال پیشرفت است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

DOMOTEX ترکیه صنعت فرش و کفپوش را گرد هم آورده و به توسعه و اندازه جهانی این صنعت کمک می کند. غرفه داران گروه های محصولات فرش ماشینی و دستباف خود را به نمایش خواهند گذاشت. فرش و قالیچه دستباف; پوشش کف نساجی (دیوار به دیوار)؛ پوشش های کف ارتجاعی؛ لمینت، چوب و پارکت؛ الیاف، نخ فرش شده؛ فناوری های تمیز کردن؛ چمن مصنوعی و کفپوش ورزشی؛ کاربرد و فناوری ماشین آلات و کفپوش و فرش.

موضوع پایداری و بازیافت در نسخه امسال نمایشگاه تجاری به شدت مورد تاکید قرار خواهد گرفت. برنامه ریزی شده است که نسل جدید و محصولات دوستدار طبیعت تولید شده با فناوری های دوستدار محیط زیست که سال گذشته مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×