اسلاید شو

Heimtextil نمایشگاهی به وسعت فرانکفورت

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

Heimtextil  نمایشگاهی به وسعت فرانکفورت

 

Heimtextil  نمایشگاهی به وسعت فرانکفورت

نمایشگاه هیم تکستایل به عنوان یک رویداد پیشرو در صنعت منسوجات خانگی جهان در اقدامی جالب چندسالی است که مرزهای نمایشگاه را به سالن های مدرن و زیبای خود محدود نکرده و آنرا در سطح شهر فرانکفورت هم گسترده است.

این برنامه که با عنوان Heimtextil Goes City  یا همان “هیم تکستایل فرانکفورت را ملاقات می کند” برگزار می شود در واقع محل نمایشی برای محصولات برتر تولید شده است.

این رویداد جالب در آخرین روز نمایشگاه یعنی ۱۲ ژانویه در حدود ۳۰ فروشگاه منسوجات خانگی، گالری ، خرده فروشی کالاهای نساجی و … به نمایش در می آید و از ساعت ۹ تا ۱۸ پذیرای شهروندان آلمانی بود.

این اقدام از جهات مختلف حائز اهمیت است. هرچند این امر باعث می شود در زمان محدود نمایشگاه دسترسی بیشتری برای کسانی که قادر به بازدید از نمایشگاه نیستند ایجاد شود و بتوانند محصولات را با راحتی بیشتری مشاهده و خریداری کنند اما به نظر میرسد این ابتکار پیغام مهمتری هم داشته باشد. وقتی در فضای نمایشگاه  و غرفه ها قدم می زنیدزیبایی و خلاقیت حرف اول را می زند. میلیون ها طرح و رنگ در دسترس شماست و هزاران طراح در غرفه ها و سالن ها از طرح و نقش های جدید صحبت می کنند. چنین فضایی شاید موجب شود مصرف کننده نهایی و خریدار اصلی محصولات که چندان هم از جزئیات تولید و طراحی آگاه نیستاز حلقه کار حذف شود. هرچند برخی اعتقاد دارند همیشه این طراحان و تولید کنندگان هستند که می توانند سلیقه بازار و مشتری را عوض کنند اما این را هم نباید فراموش کرد که به هرحال کسی که باید برای خرید محصولات پول پرداخت کند همان مصرف کننده نهایی است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

این امر تا حدی هم موجب درک سلیقه مشتری و هدایت تولیدات شرکت ها به سمت بازار مصرف خواهد شد.

 

 

Heimtextil  نمایشگاهی به وسعت فرانکفورت

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×