اخبار نساجیمد و پوشاک

LC Waikiki: گامی جدید به سوی آمریکای جنوبی

برند LC Waikiki با افتتاح فروشگاه جدید خود در Willemstad، پایتخت کوراسائو، به سرمایه گذاری خود در قاره آمریکای جنوبی ادامه می دهد. LC Waikiki همچنین تعداد کشورهایی که در آن ها شعبه دارد را به ۶۱ کشور افزایش داده است، و در سال گذشته میلادی در ۳ کشور جدید شعبه های خود را افتتاح کرد.

LC Waikiki که قبلاً در بازارهای پرو، اکوادور، پاناما و ونزوئلا فروشگاه‌های خود را افتتاح کرده بود، اولین فروشگاه خود را در جزیره کارائیب کوراسائو با هدف تقویت حضور خود در آمریکای جنوبی افتتاح کرد. LC Waikiki قصد دارد با فروشگاه جدید خود واقع در مرکز خرید Sambil، یک مرکز خرید محبوب در ویلمستاد، تجربه خریدی شیک و مقرون به صرفه را برای مردم کوراسائو فراهم کند. با این سرمایه گذاری، ال سی وایکیکی با دستیابی به ۶۱ کشور، ۳۸۶ شهر و بیش از ۱۳۰۰ فروشگاه در سراسر جهان، جایگاه خود را در دنیای خرده فروشی مد تقویت می کند.

Berna Akyüz Öğüt، مدیر کل LC Waikiki Mağazacılık، در مورد این سرمایه گذاری جدید گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که با افتتاح یک فروشگاه جدید در کوراسائو وارد جزایر کارائیب شویم. انتقال شعار ما در مورد “همه حق دارند خوب لباس بپوشند” به این جزیره زیبا مایه خوشحالی و افتخار ماست. ما می خواهیم حضور خود را در آمریکای جنوبی تقویت کنیم و به افراد بیشتری در این منطقه حق استفاده و دسترسی راحت به برندمان را بدهیم.

ما قبلاً با فروشگاه هایی که در پرو، اکوادور، پاناما و ونزوئلا افتتاح کرده بودیم، در این جغرافیا شروع به فعالیت کرده بودیم. اکنون با ورود به بازار کوراسائو به سرمایه گذاری در قاره آمریکای جنوبی ادامه می دهیم. اما هم اکنون با فروشگاه جدیدمان، برای اولین بار گزینه‌ های باکیفیت و مقرون به صرفه را به مردم کوراسائو هدیه می دهیم.»

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×