ماشین آلات نساجی

شرکت ریتر Rieter مرکز خدمات و تعمیرات جدید خود را در ازبکستان افتتاح کرد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

شرکت تولید کننده ماشین آلات نساجی و به ویژه ماشین آلات ریسندگی ریتر Rieter خبر از افتتاح اولین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین آلات خود در تاشکند ازبکستان در ۱ دسامبر ۲۰۲۳ می دهد. این مرکز به عنوان پیشرفته ترین مرکز خدمات رسانی کشور می باشد که امکان تعویض و تعمیر قطعات در کمترین زمان را برای مشتریان فراهم خواهد کرد.

مرکز جدید خدمات تعمیر در تاشکند سبب حضور قوی ریتر در بازار ازبکستان شده است و تعمیرات پیشرفته و راه حل های پایدار همراه با پشتیبانی اختصاصی را به مشتریان محلی خود ارائه می دهد. این مراکز قابلیت تعمیرات مکانیکی و تعمیرات الکترونیکی انواع دستگاه های ریتر از جمله دستگاه های ریسندگی و وایندرها را دارد. علاوه بر این، ایستگاه تعمیر دارای انباری است که در آن قطعات مهم مانند واحدهای کنترل، سنسورها و درایوها انبار می شوند تا هنگام خدمات رسانی بتوانند با سریع ترین سرعت تعویض قطعه را انجام دهند. همچنین ایستگاه خدمات رسانی جدید آن ها با هم کاری Textile Service Solutionsشروع به فعالیت خواهد کرد.

شرکت Rieter ایستگاه خدمات و تعمیرات جدید خود را در ازبکستان افتتاح کرد
مرکز خدمات و تعمیرات جدید شرکت ریتر سوییس Rieter را در ازبکستان

شبکه خدمات تعمیر جهانی ریتر Rieter شامل ۲۵ ایستگاه تعمیر در ۱۹ کشور است. هر ایستگاه تعمیر کاملا مجهز به تجهیزات تست و کالیبراسیون مورد نیاز برای ارائه بالاترین کیفیت تعمیرات است. مهندسان خدمات تعمیر ریتر هم در محل و هم در قسمت تعمیرات کارگاهی با استفاده از قطعات و لوازم یدکی اصلی ریتر خدمات رسانی می کنند.

ریکو رندگر، رئیس گروه تجاری خدمات پس از فروش ریتر، درباره افتتاح این ایستگاه می گوید: ” با افتتاح ایستگاه تعمیر جدید در ازبکستان، ما ارزش پایدار و سودآوری برای مشتریان خود ایجاد می کنیم و تعمیرات با بالاترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن، هم برای ماشین های ریسندگی و هم برای ماشین های وایندر، فراهم می کنیم.”

ریکو رندگر، رئیس گروه تجاری خدمات پس از فروش شرکت ریترز
ریکو رندگر، رئیس گروه تجاری خدمات پس از فروش شرکت ریتر سوییس

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×