اخبار فرش ماشینیمقالات نساجی

ZIMMER انتخاب اول چاپگرهای پارچه‌های منسوجات خانگی در سراسر جهان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

یک نیاز متداول برای پارچه‌های مورد استفاده در اثاثیه یا لوازم داخلی با کیفیت بالا صرف نظر از اینکه بافت آنها تخت یا پرزدار باشد، وجود دارد. نفوذ، یک مفهوم کلیدی برای پارچه‌های صندلی با کارایی بالا و با دوام مورد استفاده در کاربردهای مسکونی، قراردادی یا حتی در وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار، اتوبوس، هواپیما یا کشتی‌های تفریحی می‌باشد.

ZIMMER AUSTRIA دارای سابقه‌ طولانی و تجربه زیادی در ساخت و تامین تجهیزات برای نیازهای چاپ پارچه‌های سنگین است. پارچه‌های مورد استفاده در اثاثیه یا لوازم داخلی دارای تنوع زیادی شامل الیاف مبتنی بر سلولز، زیرلایه‌های PES، اکریلیک، پلی آمید و یا مخلوط پشم PA و غیره هستند.

فرقی نمی‌کند که این ساختارها از یک بافت ساده یا یک ساختار پیچیده از نخ‌های فانتزی شنیل یا بستر مخملی ساخته شده باشند. خط چاپ COLARIS می‌تواند تمام نیازهای چنین محصولاتی را برطرف کند.

توسعه فرآیند

ZIMMER AUSTRIA از طریق تحقیقات مداوم داخلی و ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان مواد شیمیایی، می‌تواند فناوری‌های فرآیندی جدیدی را توسعه داده و آنها را در کارخانه‌های تولیدی چاپ به کار گیرد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

سیستم جوهر باز

انواع پارچه‌های موجود مورد استفاده در اثاثیه یا لوازم داخلی، به بهترین نحو از طریق سیستم جوهر باز پوشانده می‌شوند. جوهرهای تایید شده از بهترین تولیدکنندگان، با گسترده‌ترین طیف شیمی قابل استفاده هستند. این امر باعث می‌شود که چاپگر COLARIS همه کاره‌ترین اپلیکاتور برای جوهرها و مواد شیمیایی کاربردی امروزی باشد. سیستم جوهر باز از ویژگی‌های کلیدی خانواده چاپگرهای COLARIS است.

چاپگرهای کولاریس دارای سرهای چاپ معروف، مستحکم و قابل تعمیر FUJIFILM Dimatix Star-fire™ با سیستم گردش جوهر ReadyJet™ یکپارچه و حالت چاپ در مقیاس خاکستری Versadrop™ برای قرار دادن دقیق جوهر و مواد شیمیایی بر روی هر بستری هستند.

تولید مقرون به صرفه از طریق چرخه عمر طولانی

هزینه‌های عملیاتی پایین و تولید پایدار از طریق قدرت و دقت چاپگر تضمین می‌شود. قرارگیری دقیق و تثبیت بدون نقص بستر چاپ بر روی تسمه حمل و نقل یک نیاز اساسی است. کنترل دائمی نوار حمل و نقل کنترل موقعیت موتور محرک خطی، حداکثر دقت را در چاپ تضمین می‌کند.
اجزای الکترونیکی از جمله بردهای رابط فایرپالس، داده و هد توسط ZIMMER AUSTRIA ساخته شده‌اند، درست مانند موتور چاپ COLARIS که نشان دهنده راحتی اپراتور و نتایج عالی چاپ است. چندین ویژگی اختیاری می‌تواند بر اساس محصول خاص یا نیاز مشتری ارائه شود.

یک سیستم عیب یابی جامع بخشی از موتور چاپ است و از تیم خدمات عملیاتی ما در سراسر جهان پشتیبانی می‌کند تا در صورت بروز نقص، زمان خرابی را به حداقل برساند. نگهداری از راه دور، پشتیبانی نرم افزار را در طول عمر پرینتر کولاریس تضمین می‌کند.

تطبیق‌پذیری برای پیکربندی بهینه محصول

طیف گسترده‌ای از محصولات اثاثیه یا لوازم داخلی به خوبی از طریق چاپگرهای جوهرافشان دیجیتال COLARIS پوشش داده شده‌اند که می توانند برای چیدمان جوهر ری اکتیو و VAT برای چاپ بر روی بسترهای مبتنی بر سلولز پیکربندی شوند.

محصولات ساخته شده از پلی آمید و پشم یا ترکیبات آن را می‌توان با استفاده از جوهرهای اسیدی و پیش فلزی چاپ و تکمیل کرد. علاوه بر این، می‌توان چیدمانی را برای جوهرهای کاتیونی برای چاپ و پردازش بسترهای مبتنی بر CDPET و اکریلیک ایجاد کرد. پارچه‌های پلی استر با جوهرهای دیسپرس انرژی بالا یا جوهرهای سابلیمیشن مستقیم چاپ می‌شوند.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا