گزارش نمایشگاه ها

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

دومين نمايشگاه تخصصي فرش ماشيني ، موكت و كفپوش اصفهان از تاريخ 25 لغايت 29 بهمن 89 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان برگزار مي شود.  دوره اول اين نمايشگاه در اصفهان و در اسفند 88 و با حضور 25 شركت برگزار گرديد.


اين نمايشگاه كه بعد از نمايشگاه هاي فرش دستباف تهران ، فرش ماشيني و كفپوش تهران و نمايشگاه و جشنواره فرش ماشيني و دستباف كاشان چهارمين رويداد مهم فرش و كفپوش امسال به شمار مي رود اميدوار است بتواند دست اندركاران اين بخش را بيش از هر زمان ديگري به اين نمايشگاه دعوت نموده و محيطي مناسب را براي فعاليت آنها فراهم آورد. در واقع فعالان بخش هاي مختلف اين صنعت به ويژه توليد كنندگان موكت، فرش ماشيني ، كفپوشهاي ماشيني و همچنين صنايع وابسته نظير توليد كنندگان انواع مواد شيميايي ،‌رزين و آهار ، انواع نخ هاي فرش و الياف مورد مصرف در موكت، نمايندگان شركت هاي ماشين ساز خارجي در زمينه هاي بافت و تكميل و طراحان فرش و … پس از پشت سر گذاشتن نمايشگاه هايي مشابه، هم اكنون چشم به نمايشگاه اصفهان دارند تا بتوانند قابليت هاي اين صنعت را بيشتر به نمايش بگذارند. ‏

به نظر ميرسد افزايش تعداد شركت كنندگان و بازديدكنندگان تخصصي نمايشگاه و البته تجار و بازرگانان خارجي بايد در اولويت هاي اوليه برگزار كنندگان اين نمايشگاه قرار گيرد چرا كه قطعا استان اصفهان و شهر هايي مانند كاشان ، ‌دليجان و … پتانسيل هاي بسيار بالايي در اين بخش از صنعت نساجي ايران دارند.

لازم به ذكر است مجله صنعت كهن به عنوان تنها مجله تخصصي صنعت نساجي، فرش ماشيني و صنايع وابسته به عنوان همكار مطبوعاتي اين نمايشگاه فعاليت مي نمايد.

ارتباط با ستاد برگزاري :
مكان : اصفهان – پل تاريخي شهرستان – محل برگزاري نمايشگاه هاي دائمي اصفهان ‏
زمان : 25 لغايت 29 بهمن 89
ساعات بازديد :  15 الي 21
تلفن تماس : 03116301070   و 03116305323
‏www.tne.ir

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا