اخبار فرش ماشینی

انبارهای نساجی و آجرپزی ما پر از جنس است و مشتری نداریم!

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

بسیاری از منسوجات و پوشاک به صورت قاچاق و با ارز مبادله‌ای وارد کشور می‌شوند.

به گزارش ایلنا، سید عبدالوهاب سهل آبادی، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مشکلات دولت برهمگان روشن است و‌‌ همانطور که شاهدیم قیمت نفت هم رو به کاهش است و همه بر مشکلات صنعت و معدن اشراف دارند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال رکود در بازارسایه انداخته است افزود: تسهیلاتی هم که قرار بود از محل هدفمندی یارانه‌ها به تولیدکنندگان تعلق گیرد محقق نشد این در حالی است که قرار بود به واحدهایی که نیازمند تسهیلات هستند و برای صیانت از تولید هر چه زود‌تر این تسهیلات ارائه شود.

سهل آبادی خاطر نشان کرد: در جلسه‌ای که با حضور میرمحمد صادقی و با همکاری خانه‌های صنعت و معدن کشور و بانک مرکزی در اصفهان صورت گرفت مقرر شد برای سرعت بیشتر در ارائه تسهیلات به استانهای صنعتی اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه انباشت تولید باعث تعطیلی واحدهای ما شده است افزود: بسیاری از منسوجات و پوشاک به صورت قاچاق و با ارز مبادله‌ای وارد کشور می‌شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر واحدهای صنعتی ما نظیر صنعت نساجی و آجر و بتن دچار مشکل هستند و انبارهای ما همه پر هستند و مشتری نداریم.

سهل آبادی گفت: همچنین درخصوص سرمایه در گردش تولیدکنندگان نیز با معضل روبرو هستیم که در این زمینه نیز از سوی دولت کار خاصی صورت نگرفته است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن