اخبار نساجی

آینده پایدار صنعت نساجی با کمک هم …

برچسب  MADE IN GREEN by OEKO-TEX

امسال یک هدیه متفاوت بدهید

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، بسیاری از خریداران به این فکر می‌کنند که چگونه در زمانی که باید کمتر خرید کنیم، هدیه بدهیم؟

امسال، می‌توانیم خارج از چارچوب فکر کنیم و دانش را به همدیگر هدیه کنیم. اجازه دهید پرمعنی‌ترین هدیه شما یک راه حل آسان برای مصرف کنندگان آگاه باشد تا از خانواده، دوستان و سیاره خود محافظت کنند و این هدیه چیزی نیست جز برچسب  MADE IN GREEN by OEKO-TEX

در البسه و منسوجاتی که ما در تمام طول روز و هر روز استفاده می‌کنیم، مواد شیمیایی وجود دارد. در واقع، هزاران ماده شیمیایی مورد استفاده در کارخانجات نساجی نهایتا به محصول مورد استفاده کاربران و یا به ضایعات ختم می‌شوند و می‌توانند بر محیط‌زیست، کارگران صنعت نساجی یا مصرف‌کنندگان نهایی تأثیر منفی بگذارند. اینجاست که برچسب‌های MADE IN GREEN  وارد می‌شوند.

OEKO-TEX مواد مضر را آزمایش می‌کند و شیوه‌های تولید پایدار و منصفانه را تأیید می‌کند تا مطمئن شود محصولات برای سلامت انسان و محیط زیست ایمن‌ هستند. آموزش دادن به خانواده و دوستان خود برای جستجوی برچسب MADE IN GREEN ، آن‌ها را قادر می‌سازد تا انتخاب‌های بهتری برای محافظت از سلامت خود و محیط زیست داشته باشند.

MADE IN GREEN OEKO-TEX
MADE IN GREEN OEKO-TEX

 

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

گواهینامه و آزمایش مستقل و قابل اعتماد را تقویت کنید. به خانواده و دوستان خود اهمیت صدور گواهینامه و آزمایش مستقل برای اطمینان مصرف کننده و ایمنی محصول را آموزش دهید.

برچسب را به اشتراک بگذارید و به همدیگر نشان دهید. به عزیزان خود نشان دهید که چگونه می‌توانند برچسب MADE IN GREEN by OEKO-TEX  را هنگام انتخاب محصولات بررسی کنند.

رهگیری زنجیره تامین؛ از تلفن همراه خود برای کارهایی فراتر از گرفتن عکس‌های خانوادگی استفاده کنید. نحوه و مکان تولید محصول را ردیابی کنید. به این صورت که QR کد را اسکن کنید یا از صفحه بررسی برچسب در oeko-tex.com دیدن کنید و شماره برچسب منحصر به فرد MADE IN GREEN را وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر مرحله فرآیند، روی نمادهای نقشه کلیک کنید.

اهمیت موضوع را توضیح دهید.OEKO-TEX  را به عنوان راه حلی قابل اعتماد برای ادعاهای معتبر و زنجیره تامین شفاف و قابل ردیابی ارائه دهید. توضیح دهید که چگونه زنجیره‌های تامین نساجی طولانی و پیچیده هستند و هر مرحله بر کارگران و محیط زیست تأثیر می‌گذارد و قابلیت ردیابی تضمین می‌کند که اقدامات مسئولانه در هر مرحله انجام شده است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×