اخبار نساجی

دیوید آرمیتاژ رئیس شرکت Sellers، در سن ۸۰ سالگی درگذشت

دیوید آرمیتاژ رئیس شرکت Sellers International،  در سن ۸۰ سالگی در یورکشایر، انگلستان، در ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ درگذشت و میراث قابل توجهی را در شرکت Sellers Textile Engineers پس از خود برجا گذاشت.

شروع کار آرمیتاژ با شرکت سلرز در سال ۱۹۶۹ آغاز شد و در نهایت منجر به خرید این شرکت در سال ۱۹۸۴ شد. تحت هدایت او، سلرز رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه کرد و دستگاه برشی Sellers Horizon به‌ ویژه در ایالات متحده به رسمیت شناخته شد.

آرمیتاژ در اقدامی مهم در کنار پسرش چارلی، خرید مجدد و بازسازی شرکت را پنج سال پیش ترتیب داد و در نتیجه شرکت Sellers Textile Engineers، که مقر آن در هادرسفیلد، انگلستان بود، تأسیس شد.

در طول دوره تصدی خود، تعهد تزلزل ناپذیر آرمیتاژ به برتری و نوآوری، فروشندگان را به خط مقدم صنعت سوق داد. با بیش از ۹۰۰ نصب ماشین‌آلات تکمیل فرش در بیش از ۶۰ کشور، Sellers همچنان یک رهبر بازار باقی می‌ماند که به دلیل تخصص بی‌نظیر محصول، قابلیت‌های طراحی قابل انطباق، و مهندسی برتر، مشهور است.

نفوذ آرمیتاژ فراتر از حوزه تجاری گسترش یافت. تعهد بی وقفه او به تلاش های خیریه و حمایت او از ورزش و موسیقی جوانان در منطقه هادرزفیلد باعث شد تا او را از سوی اعلیحضرت ملکه، که در سال ۲۰۱۳ به او نشان OBE اعطا کرد، به رسمیت بشناسند.

همانطور که Sellers Textile Engineers به پیشرفت خود ادامه می دهد، چشم انداز و میراث آرمیتاژ پابرجا خواهد ماند و به عنوان شاهدی بر تأثیر ماندگار او بر شرکت و صنعت خواهد بود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×