گزارش نمایشگاه ها

نمایشگاه Middle East Covering

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 رویداد تخصصی حوزه کفپوش ها و پوشش های دیوار

در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

نمایشگاه Middle East Covering در حال حاضر تنها رویداد اختصاصی صنعت کفپوش ها، فرش و پوشش های دیوار در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست. این نمایشگاه در شهر دبی و در تاریخ 18 لغایت 21 می 2015،(مطابق با 28 لغایت 31 اردیبهشت 1394) برگزار می شود. این رویداد فوق العاده در واقع سکوی پرش به سمت بازار گسترده منطقه خاورمیانه و شمال آفریقاست که هر چند در سال های اخیر دستخوش تغییرات سیاسی شدید و جنگ و فقر بوده است اما بازار ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و کفپوش آن چیزی در حدود 6/1 تریلیون دلار تخمین زده می شود. به ویژه کشورهایی نظیر قطر (به دلیل میزبانی جام جهانی فوتبال) امارات متحده عربی و عربستان که رشد ساخت و ساز در آن ها به شدت رو به افزایش است بازار بسیار داغ و جذابی برای شرکت های فعال در زمینه انواع کفپوش ها و طراحی داخل هستند.
برگزار کننده این رویداد شرکت انگلیسی dmg event می باشد که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و در بخش برگزاری نمایشگاه ها بیش از 50 سال سابقه فعالیت دارد و برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان خاورمیانه به نام Big 5 و مهمترین رویداد طراحی داخلی و دیزاین منطقه به نام INDEX نیز می باشد.

خانم یانگ ونگ (yang wang) مدیر این رویداد درباره این نمایشگاه می گوید: “این نمایشگاه در واقع حلقه تکمیلی شرکت dmg برای نمایشگاه های ساختمان Big5 و INDEX است چرا که هر سه این صنایع به طور ویژه ای به یکدیگر وابسته هستند. در واقع هر ساختمان مسکونی، هتل، واحد تجاری و یا اداری که تاسیس می شود به طور قطع نیاز به انواع کفپوش ها و دیوارپوش ها دارد و قطعاً تمام اینها با یک طراحی مدرن، زیبا و کارا معنا پیدا می کند. نمایشگاه فلورکاورینگ خاورمیانه در واقع محلی برای عرضه انواع کفپوش ها از فرش ماشینی گرفته تا کفپوش های ارتجاعی و سنگ است و فعالان این صنعت می توانند در محیطی کاملا حرفه ای تبادلات و معاملات تجاری خود را انجام دهند.”
از نکات مهم دیگر این نمایشگاه برگزاری همزمان آن با نمایشگاه INDEX می باشد. نمایشگاه INDEX دبی به طور مستقیم به طراحی داخلی و دکوراسیون ارتباط پیدا می کند. امسال بیست و پنجمین دوره برگزاری خود را جشن خواهد گرفت و پیش بینی می شود از این رویداد مهم 32 هزار نفر از 100 کشور جهان بازدید نمایند. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 70 هزار متر مربع و در مرکز نمایشگاهی معروف دبی برگزار خواهد شد.

مهمترین کالاهای ارائه شده در نمایشگاه کفپوش های دبی عبارتند از:
فرش ماشینی و موکت، فرش های تافتینگ، فرش دستباف، پارکت، لمینیت، کفپوش های نساجی، کفپوش های چوبی، کفپوش های ورزشی، تکنولوژی های تولید و نصب انواع کفپوش، انواع کاغذ دیواری، دیوارپوش ها و …بسیای از بازدیدکنندگان این نمایشگاه را توزیع کنندگان و تاجران بزرگ منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هستند.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه رویدادهای مانند جایزه بهترین طراحی محصول، جایزه بهترین طراحی داخلی، سمینارها و کنفرانس های متعددی برگزار می شود که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با نماینده فروش این نمایشگاه در ایران تماس بگیرید:
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان:
تلفن: 32612557   32611614   (031)
www.intexpo.ir

 

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

منبع: شماره 28 مجله کهن

تلفن اشتراک: 77245780-021

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا