اخبار نساجیگزارش نمایشگاه ها

ITM 2024 و HIGHTEX 2024 در لیست حمایت‌های وزارت بازرگانی ترکیه

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات نساجی ترکیه (ITM 2024) و نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی (HIGHTEX 2024) در لیست نمایشگاه مورد حمایت وزارت بازرگانی ترکیه قرار گرفتند.

در این زمینه، نمایشگاه های ITM و HIGHTEX 2024 میزبان هیئت های تجاری بسیاری از کشورها از جمله بنگلادش، الجزایر، اندونزی، اتیوپی، مراکش، هند، مالزی، مکزیک، مصر، ازبکستان، پاکستان، پرو، لهستان، صربستان، تونس، ترکمنستان، ونزوئلا و ویتنام خواهند بود.  هیئت‌های تجاری از این کشورها می‌توانند با تولیدکنندگان در تمام زمینه‌های صنعت نساجی از الیاف تا نخ، نخ تا پارچه، پارچه جین تا منسوجات فنی، رنگرزی تا چاپ و تکمیل دیدار کنند.

نمایشگاه ITM 2024 که توسط شرکت نمایشگاهی Tüyap و Teknik Fairs و با همکاری انجمن صنعتگران ماشین آلات و لوازم جانبی نساجی (TEMSAD) برگزار می شود، درهای خود را بین ۱۵ تا ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاهی Tüyap در استانبول به روی بازدیدکنندگان خود باز خواهد کرد.

نمایشگاه ITM 2024، یکی از مهم ترین نمایشگاه های نساجی دنیا؛ به مدت ۵ روز میزبان رهبران فناوری نساجی در استانبول خواهد بود. سرمایه گذاران بخش جهانی و بازدیدکنندگان حرفه ای به نمایشگاه ITM 2024 می روند تا آخرین فناوری ها را از نزدیک ببینند.

نمایشگاه ITM 2024 و نمایشگاه بین المللی  منسوجات فنی HIGHTEX 2024 که در زمینی به مساحت ۱۲۰.۰۰۰ متر مربع و در مجموع ۱۳ سالن برگزار می شود، در فهرست “حمایت های هیئت های تجاری” وزارت بازرگانی ترکیه قرار گرفته است.

نمایندگی های تجاری می توانند به کنسولگری ها و دفاتر وابسته بازرگانی ترکیه درخواست دهند

کنسولگری ها و دفاتر وابسته بازرگانی ترکیه به هیئت های تجاری در زمینه درخواست ویزا کمک می کنند. شرکت‌هایی که می‌خواهند جای خود را در میان هیئت‌های تجاری حاضر به نمایشگاه ITM 2024 بگیرند، می‌توانند به کنسولگری‌ها و دفاتر وابسته بازرگانی ترکیه در کشورهای خود درخواست دهند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×