اخبار فرش ماشینی

و اين بار نمايشگاه Domotex asia / CHINAFLOOR 2008 …

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

اكنون كه نه سال از شروع برگزاري نمايشگاه دموتكس asia / CHINAFLOOR مي گذرد، DACF به عنوان بزرگ ترين نمايشگاه كفپوش در آسيا و يكي از بهترين مكان ها براي عرضه و تقاضاي كفپوش در جهان مطرح است.

دهمين دوره نمايشگاه DACF از 11 تا 13 مارس 2008 در مركز نمايشگاه هاي بين المللي شانگهاي برگزار خواهد شد. Domotex asia / CHINAFLOOR ارائه دهنده جديدترين پيشرفت ها در صنعت كفپوش است و مي توان گفت كه بهترين جايگاه براي گرد هم آوردن و برقراري ارتباطات تجاري ميان مشتريان و توليد كنندگان داخلي و خارجي چين مي باشد.
اين نمايشگاه شامل 4 بخش اصلي زير است:
– فرش
– چوب و كفپوش هاي لمينيت
– تكنولوژي كفپوش
– كفپوش هاي ورزشي و ارتجاعي
تا پايان نوامبر 2007 افزون بر 90% فضاي نمايشگاه (در حدود 80000 متر مربع) رزرو شده است كه اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه  سال قبل 28% افزايش نشان مي دهد.
امسال كل فضاي اختصاص يافته به حوزه كفپوش هاي نساجي به 25000 متر مربع رسيده است و در اين بخش افزايش چشمگيري نسبت به دوره قبل مشاهده مي شود. برندهاي مشهور چيني در يك سالن جمع شده اند تا به ارائه توليدات جديد خود بپردازند. توليد كنندگان معروفي از جمله Haima،  Dongsheng، Jambros و Jackson همه با غرفه هاي بزرگي در اين نمايشگاه شركت خواهند كرد. شركت هاي مطرح  دنيا همچون Beaulieu، Oriental Weavers، Balata و شركت هايي از بلژيك، آلمان، هلند و تركيه به ارائه آخرين دستاوردها و فن آوري هاي خود در سالن بين المللي فرش خواهند پرداخت.
تاكنون سه سالن مربوط به بخش كفپوش هاي چوبي و لمينيت رزرو شده است و به منظور پاسخگويي به اين حجم تقاضا، يك سالن ديگر نيز داير خواهد شد. همه برندهاي مهم چيني به ويژه شركت Nature توليد كننده چوب هاي سخت، Power Dekor كمپاني شماره يك در زمينه كفپوش هاي لمينيت، و شركت هاي Elegant Living و Giraffe كه جمعاً بيش از 500 متر مربع فضا رزرو كرده اند، در DACH 2008 حضور مي يابند.  
استقبال وسيع شركت هاي فعال در زمينه كفپوش هاي لمينيت و چوب، تأثير مثبتي در زمينه تكنولوژي كفپوش خواهد داشت. تا پايان نوامبر 2007 فروش اين بخش 24% نسبت به سال گذشته افزايش يافته است.
بخش ويژه چمن هاي مصنوعي و كفپوش هاي ورزشي در نمايشگاه DACH 2007 توجه زيادي را به خود جلب كرده بود، به طوري كه غرفه گذاران و بازديدكنندگان پس از برگزاري نمايشگاه از آن به عنوان يكي از بخش هاي جذاب نمايشگاه ياد مي كردند. در سال 2008 با پيوستن شركت كنندگان بيشتر، اين بخش توسعه بيشتري خواهد يافت.
انجمن Dunhua Forestry Industry فعاليت خود را با عرضه غرفه اي مشتمل بر 10 شركت از شهر  Dunhua آغاز خواهد كرد و در فضايي به مساحت 500 متر مربع ويژگي هاي صنعت منطقه اي را به نمايش خواهد گذاشت.
علاوه بر آن انجمن كفپوش شانگهاي با گرد هم آوردن برندهاي مشهوري از جمله Anxin، Vohringer، Chinafloors‌ و Allsun، بار ديگر در اين نمايشگاه غرفه گذار خواهد بود.
بازديد كنندگان مي توانند علاوه بر شركت در نمايشگاه DACF، از نمايشگاه بين المللي فرش دستباف چين كه بار ديگر همزمان با DACF برگزار خواهد شد، بازديد نمايند. در حدود 350 توليد كننده فرش در فضايي به وسعت 6000 متر مربع در اين نمايشگاه غرفه گذار خواهند بود.
DACH كه در صنعت بين المللي كفپوش در حال شكوفايي است، همواره توجه بيشتري را از سوي صنعت كفپوش جهان به خود جلب مي نمايد. انتظار مي رود كه هزاران توليد كننده و خريدار بار ديگر در مارس 2008 در شانگهاي گرد هم آيند و دهمين سالگرد برگزاري اين نمايشگاه را جشن بگيرند.

براي كسب اطلاعات بيشتر راجع به اين نمايشگاه با ما تماس حاصل نمائيد. info@kohanjournal.com This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

 

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا