اخبار فرش ماشینی

آخرین وضعیت برگزاری دموتکس دبی پس از بارندگی های شدید در امارات

در روزهای گذشته شرایط آب و‌هوایی، سیل و بارندگی های شدید در‌کشور امارات و شهر دبی بسیار خبر ساز شد و قطعا به نگرانی شماره یک دست اندرکاران دموتکس دبی، غرفه گذاران و بازدید کنندگان این نمایشگاه تبدیل شد.

در این رابطه گفتگویی داشتیم با سرکار خانم نارینه آذلبار در خصوص آخرین شرایط و وضعیت نمایشگاه که در زیر از نظر می گذرانید…

خانم نارینه آذلبار مدیر نمایشگاه های شرکت نمایشگاهی هانوفر در ایران در رابطه با آخرین وضعیت نمایشگاه به خبرنگار مجله کهن گفت: “طبق اخرین جلساتی که با همکارانم در دبی و مرکز نمایشگاهی این شهر داشتیم شرایط کاملا پایدار و عادی است و به غیر از چند نقطه از شهر که اب گرفتگی های محدودی وجود دارد اغلب نقاط شهر به حالت عادی برگشته و به هیچ وجه نگرانی وجود ندارد. طبق ویدیوهای ارسالی به ما مرکز جهانی نمایشگاه های دبی آماده است و سالنهای برگزاری نمایشگاه دموتکس دبی کاملا خشک و بدون اسیب هستند و همه امور طبق روال پیش بینی شده در جریان است.“خانم آذلبار در‌مورد شرایط کلی شهر دبی نیز گفت: “خوشبختانه طبق جلسه ای که با مرکز تجارت جهانی دبی داشتیم شرایط امن و مساعد است. حمل و‌نقل شهری به حالت عادی برگشته و خطوط مترو و حمل و نقل عمومی به کار خود ادامه می دهند و طبق اعلام رسمی دولت امارات تا روز جمعه بیستم اوریل به طور کلی همه نقاط شهر به حالت عادی بازخواهد‌گشت. تمام پروازهای هواپیمایی امارات و فلای دبی هم از سرگرفته شده و عملا برای بازدیدکنندگان هم هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. ”

ایشان در مورد اینکه آیا غرفه ها به موقع آماده می شوند یا خیر نیز گفت: “ آخرین گفتگوهای ما با دو شرکت اماراتی که سازنده اغلب غرفه های نمایشگاه هستند تایید می کند که مشکل یا تاخیری در زمان تحویل غرفه ها نخواهد بود و مشکلات پیش آمده در حمل کالاها و لوازم ساخت غرفه ها مرتفع شده است و غرفه ها در زمان مقرر تحویل داده خواهد شد. تنها مشکلی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم شرکت های ایرانی هستند که ارسال بار خود به دبی را به آخرین لحظات موکول کرده اند و در حال رایزنی برای انتقال هرچه سریعتر بار این شرکت ها به نمایشگاه هستیم. “

نمایشگاه دموتکس دبی در تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ آپریل ۲۰۲۴ در مرکز نمایشگاهی دبی با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت برتر فرش و کفپوش جهان برگزار خواهد شد.

 

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×