اخبار فرش ماشینی

افزایش تعداد شرکت های خارجی در نمایشگاه قازیان تپ 

نمایشگاه فرش ماشینی قازیان تپ امسال با حضور تعداد بیشتری از شرکت های خارجی برگزار می شود. آقای مهدی جهانی نماینده شرکت نمایشگاه های تویاپ در ایران در رابطه با نمایشگاه قازیان تپ به خبرنگار مجله کهن گفت: “ نمایشگاه قازیان تپ امسال که با مدیریت مستقیم شرکت نمایشگاهی تویاپ و در شهر قازیان تپ ترکیه به عنوان مرکز اصلی تولید و صادرات فرش ماشینی جهان برگزار می شود در تاریخ ۸ لغایت ۱۱ خرداد میزبان فعالان فرش ماشینی منطقه خواهند بود.

نمایشگاه امسال در دو سالن برگزار خواهد شد و شرکت های جدیدی از مصر، ازبکستان، چین و هند در این رویداد حضور دارند. همچنین لیست شرکت های ایرانی که تا به حال برای این نمایشگاه ثبت نام کرده اند به شرح زیر می باشد :

۱. فرهی
۲. افشار زرینه
۳. قیطران
۴. الماس کویر
۵. جردن
۶. داریوش
۷. قصر ایرانیان
۸. آسایش
۹. افشون
۱۰. آرشام
۱۱. بهشتی
۱۲. تمدن
۱۳. توس مشهد
۱۴. لوزان
۱۵. شاهکار آریایی
۱۶. فرش مسیحا
۱۷. فرش وندا
۱۸. شادلین فرش کاشان

آقای مهدی جهانی در مورد کیفیت برگزاری نمایشگاه قازیان تپ نیز گفت: “ این رویداد با برنامه ریزی و مدیریت کامل شرکت تویاپ با بیش از چهل سال سابقه درامر برگزاری نمایشگاه ها اداره می شود و قطعا از این نظر کیفیت نمایشگاه تضمین شده است. از نظر تعداد و ترکیب غرفه گذاران قطعا امسال شاهد تغییراتی خواهیم بود چرا که در این دوره دموتکس در این نمایشگاه نقشی ندارد.

همچنین به دلیل تعدد نمایشگاه ها در استانبول، هانوفر و دبی و چین شرکت ها مجبور به انتخاب هستند و اغلب شرکت ها نمی توانند د همه این رویدادها حاضر باشند. همانطور که گفته شد امسال شرکت های جدید خارجی داریم و شرکت های ترکیه ای و ایرانی مثل همیشه از این نمایشگاه استقبال خوبی داشتند و با توجه به برنامه های مارکتینگ خوبی که شرکت تویاپ برای جذب بازدید کننده دارد امید داریم نمایشگاه خوب وپرباری را برگزار کنیم. “

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×