اخبار فرش ماشینی

کارگاه ماشین آلات نساجی ایتالیا 2007 در هند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

ACIMIT‌(انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات نساجی ایتالیا) و ICE‌ (مؤسسه تجارت های خارجی ایتالیا) یک کارگاه حرفه ای در زمینه صنایع ماشین آلات نساجی ایتالیا در 23 نوامبر 2007 در شهر مومبای هند برگزار خواهد کرد.

در طول این کارگاه، ACIMIT نگاهی کلی و اجمالی به تولیدات 200 تا از شرکت های عضو خواهد داشت. علاوه بر این، تعدادی از تولیدکنندگان برجسته ایتالیایی تاریخچه ای از وضعیت خودشان در صنعت ماشین آلات نساجی ارائه خواهد کرد و فن آوری های نوین خود را به کاربران نساجی در هند معرفی می نمایند.
کارگاه صنعتی ICE/ ACIMIT بخشی از برنامه های ابتکاری ACIMIT و ICE‌ می باشد که سالهاست به منظور تقویت روابط بین صنایع نساجی ایتالیا و هند تحقق یافته است. حضور ACIMIT و حدود 40 تولیدکننده ایتالیایی در TEXMAC هند که در ژانویه گذشته در دهلی نو برگزار شد نیز از دیگر فعالیت های این دو مؤسسه در سال 2007 بوده است.

فعالیت های گسترده TEXMAC و ICE به جهت ارتباطات وسیع صنایع نساجی هند است که به ارتقا کیفی تولیدات نساجی و پوشاک این کشور منجر می شود. در میان بازارهای برجسته ماشین آلات نساجی دنیا، هند دومین بازار بزرگ بعد از چین می باشد. تولیدکنندگان ایتالیایی، شرکای خوبی برای کارخانجات نساجی هند هستند. فروش ماشین آلات ایتالیایی در هند در حدود 183 میلیون یورو در سال 2006 بوده که نسبت به سال ماقبل 43% افزایش داشته است. در دو ماه ژانویه و آوریل 2007،‌ صادرات ایتالیا به هند به 45 میلیون یورو رسید. ماشین آلات ریسندگی (با 37% از کل صادرات به هند)، ماشین آلات بافندگی (با 31% صادرات به هند) و ماشین آلات تکمیل (با 23% صادرات به هند) بیشترین درخواست را در بین ماشین آلات ایتالیایی داشته اند.

300 شرکت ایتالیایی با تولید 2700 میلیون یورویی در سال 2006، بیشترین توجه خود را به ارائه جدیدترین راه حل ها در بخش صنایع نساجی برای جلب رضایت مشتریانشان معطوف ساخته اند. کیفیت، نوآوری، قابلیت اطمینان و فن آوری، مهم ترین ویژگی های مورد توجه در صنعت ماشین آلات نساجی ایتالیاست.
برتری تکنولوژی های نساجی ایتالیا این است که در بسیاری از کشورهایی که آنها  را خریداری کرده اند (در حدود 130 کشور)، تست شده اند. در سال 2006، 78% کل فروش ایتالیا (با ارزش 2100 میلیون یورو) را صادرات تشکیل داده است. آسیا (با سهم 46 درصدی) اصلی ترین بازار هدف برای صادرکنندگان ایتالیایی بوده و بعد از آن کشورهای اروپایی (با 35%)، امریکای لاتین (با 7%)، امریکای شمالی (با 6%)، و افریقا (با 6%) در رتبه های بعدی قرار می گیرند. 

 

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا