اخبار فرش ماشینی

مشكل كارخانجات نساجي كاشان هنوز حل نشده است!

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

در پي مصاحبه مديركل صنايع و معادن استان اصفهان مبني بر حل كامل بحران كارخانه هاي نساجي در اين استان، فرماندار كاشان طي نامه اي به استاندار اصفهان از اين سخنان گلايه كرد.
حسينعلي حاجي گفت: بحران در 3 كارخانه بزرگ فرش راوند، مخمل و ابريشم و ريسندگي و بافندگي تحت كنترل است، اما هنوز حل نشده است.

به گفته وي در شركت ريسندگي و بافندگي، كلادر 2 واحد نوسازي انجام شده و در كارخانه شماره 2 آن كه در حال حاضر قريب به 800 نفر كارگر دارد نوسازي انجام نشده و كارگران اين شركت بيش از 10 ماه حقوق معوقه دارند و فقط هفته اي 20 تا 50 هزار تومان از اين حقوق را دريافت مي كنند!

فرماندار كاشان خاطرنشان كرد: كارخانه فرش راوند هم هنوز مشكل مالكيتي آن حل نشده و از آبان ماه توليد در آن متوقف است و كارگران مقداري از حقوق خود را دريافت نكرده اند.
حاجي يادآور شد: كارخانجات مخمل و ابريشم كه روزي چشم و چراغ كشور بودند، كار نوسازي و بازسازي در آن هنوز اجرا نشده و كارگران حقوق خردادماه تاكنون و پاداش سال 85 را دريافت نكرده اند.

فرماندار كاشان مجموعه كارگران اين 3 واحد بزرگ را 3260 نفر اعلام كرد و گفت: از مديركل صنايع و معادن استان اصفهان مي خواهيم ابتدا مشكلات اين واحدهاي نساجي را برطرف كنند و سپس بگويند: «حل شده است.»
شايان ذكر است: مديركل صنايع و معادن استان اصفهان در يك مصاحبه تلويزيوني اعلام كرد: «بحران صنايع نساجي استان كاملاً حل شده و بازسازي و نوسازي اين كارخانه ها از سال 79 آغاز و به اتمام رسيده است.»
منبع: روزنامه كيهان

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا