اخبار فرش ماشینی

هند و ایتالیا: رقابت بر سر مد

در نمایشگاه Motexha2008 خاورمیانه را به عنوان بزرگترین رویدادهای پوشاک و مد در دنیا در معرض نمایش قرار داد. در این رقابت جهانی هند و ایتالیا با بیش از ۲۵۰ شرکت کننده که نسبت به سال ۲۰۰۷ ۱۲% رشد داشته که به علت تسلط پیدا کردن شرکت های مد و لباس زنانه در بازار تجاری می باشد.
. صنایع پوشاک هند یکی از بهترین در جهان است و تا آینده ای نزدیک رشد چشمگیری خواهد داشت که به این علت تولیدات کتان و تکنولوژی بالای صنعت نساجی و همچنین افزایش درآمد ناخالص در هند است.
هند در تولید محصولات نساجی و پوشاک بسیار معروف و رقابت جدی موفقیت آمیزی به وسیله ارتباط با متقاضیان دارد  همچنین صادرات آن، هند را به یک مرکز تجاری بین المللی تبدیل کرده است علت اصلی پایین آمدن قیمت های پوشاک در هند در دسترس بودن کارگران ارزان قیمت می باشد.

مدیر برگزاری نمایشگاه می گوید: ایتالیا در صنعت مد یکی از موفق ترین در دنیاست با سود خوبی که به ارزش ۵۰ میلیارد دلار است که این بدون هیچ خدماتی از قبیل ماده اولیه و ارزان بودن کارگران امکان پذیراست ،این کشور با برترین کیفیت برای جوابگویی به تقاضای جهان طراحی شده است. بازار منطقه هم در جهت حمایت از این عقیده که محبوبیت صنعت مد ایتالیا را پیش می برد و نمایشگاه MOTEXHA از این رویداد حمایت ی کند.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
×