اخبار فرش ماشینی

واگذاري 100 درصد شرکت فرش ايران تا پايان خرداد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

واگذاري شرکت فرش ايران در هيات واگذاري مطرح شده است و قرار است 100 درصد سهام اين شرکت طبق برنامه تا پايان خرداد ماه از طريق مزايده واگذار شود.

سيدمهدي عقدايي از قيمت گذاري و واگذاري شرکت ملي فرش ايران خبر داد و گفت: واگذاري شرکت فرش ايران در هيات واگذاري مطرح و مقرر شد که 100 تخته فرش موزه‌اي از شرکت ملي فرش به محل نگه داري فرش‌ها منتقل شده و پس از کسر قيمت اين فرش ها از قيمت اصلي، آگهي مزايده آن منتشر شود.
وي با بيان اينکه تا کنون انتقال اين 100 تخته فرش صورت نگرفته است، ادامه داد: شرکت ملي فرش بايد انتقال اين فرش‌ها را انجام دهد تا مشخص شود که اين 100 تخته چه قيمتي دارد سپس قيمت آنها از قيمتي که در هيات واگذاري تصويب شده است کسر شده و مابقي آن آگهي شود.
معاون سازمان خصوصي سازي با اشاره به اينکه قرار است 100 درصد سهام شرکت فرش ايران از طريق مزايده واگذار شود، ياد آور شد:همچنين در هيات واگذاري مصوب شده است که هرکسي در مزايده برنده شود، حسابرس مقيم از سوي سازمان خصوصي سازي براي حضور مستمر بدون حق دخالت در شرکت به عنوان ناظر مستقر شود که اين موضوع در آگهي شرکت نيز عنوان خواهد شد.
عقدايي در مورد زمان وگذاري سهام اين شرکت، اظهار کرد: پيش بيني مي شود که 100 درصد سهام شرکت فرش ايران طبق برنامه تا پايان خرداد واگذار شود.
به گزارش ايسنا طبق برنامه سازمان خصوصي سازي وزارت بازرگاني در نظر دارد تا 100 درصد سهام شرکت فرش ايران را از طريق مزايده در سه ماهه اول سال واگذار کند که اين شرکت در گروه يک واگذاري قرار داشته و قرار است تا پايان خرداد واگذار شود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا