اخبار فرش ماشینی

واگذاری 100 درصد شرکت فرش ایران تا پایان خرداد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

واگذاری شرکت فرش ایران در هیات واگذاری مطرح شده است و قرار است 100 درصد سهام این شرکت طبق برنامه تا پایان خرداد ماه از طریق مزایده واگذار شود.

سیدمهدی عقدایی از قیمت گذاری و واگذاری شرکت ملی فرش ایران خبر داد و گفت: واگذاری شرکت فرش ایران در هیات واگذاری مطرح و مقرر شد که 100 تخته فرش موزه‌ای از شرکت ملی فرش به محل نگه داری فرش‌ها منتقل شده و پس از کسر قیمت این فرش ها از قیمت اصلی، آگهی مزایده آن منتشر شود.
وی با بیان اینکه تا کنون انتقال این 100 تخته فرش صورت نگرفته است، ادامه داد: شرکت ملی فرش باید انتقال این فرش‌ها را انجام دهد تا مشخص شود که این 100 تخته چه قیمتی دارد سپس قیمت آنها از قیمتی که در هیات واگذاری تصویب شده است کسر شده و مابقی آن آگهی شود.
معاون سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه قرار است 100 درصد سهام شرکت فرش ایران از طریق مزایده واگذار شود، یاد آور شد:همچنین در هیات واگذاری مصوب شده است که هرکسی در مزایده برنده شود، حسابرس مقیم از سوی سازمان خصوصی سازی برای حضور مستمر بدون حق دخالت در شرکت به عنوان ناظر مستقر شود که این موضوع در آگهی شرکت نیز عنوان خواهد شد.
عقدایی در مورد زمان وگذاری سهام این شرکت، اظهار کرد: پیش بینی می شود که 100 درصد سهام شرکت فرش ایران طبق برنامه تا پایان خرداد واگذار شود.
به گزارش ایسنا طبق برنامه سازمان خصوصی سازی وزارت بازرگانی در نظر دارد تا 100 درصد سهام شرکت فرش ایران را از طریق مزایده در سه ماهه اول سال واگذار کند که این شرکت در گروه یک واگذاری قرار داشته و قرار است تا پایان خرداد واگذار شود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا