اخبار فرش ماشینی

۲۰۰۰ كارگر با تعطیلی چیت سازی بهشهر بیكار شدند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

فرماندار بهشهر با اشاره به بیکاری دو هزار کارگر با تعطیلی کارخانه چیت سازی گفت: رشد اقتصادی بهشهر در گرو ایجاد فرصت های شغلی جدید و راه اندازی واحدهای تولیدی متعدد است.

به گزارش مهر، محمدتقی نورزاد شامگاه چهارشنبه در جلسه کارگره اشتغال بهشهر افزود: واحدتولیدی چیت سازی بهشهر، درآمدزاترین واحدتولیدی در سطح شهرستان بود که با تعطیلی آن، اقتصاد بهشهر تعطیل شد.

وی با اشاره به بیکاری دو هزارکارگر با تعطیلی این کارخانه اظهار داشت: تعطیلی این کارخانه شوک بزرگی بر اقتصاد بهشهر و افزایش بیکاری در این شهرستان بود.

فرماندار بهشهر با اعلام اینکه برای رونق اقتصادی باید جهادی وارد شویم یادآور شد: در سالی که مزین به فرمایشات رهبری در راستای همدلی و همزبانی ملت و دولت است، همگان باید با تلاش مجدانه در جهت رشد اقتصادی و شکوفایی آن تلاش کنند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

نورزاد افزود: ایجاد زیرساختهای مختلف اقتصادی، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی از مسائل مهمی است که مود توجه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر است و در این رابطه با تمام توان وارد شده و برای رفع مشکلات اشتغال گام بر می داریم تا شاهد رشد و شکوفایی اشتغال باشیم.

وی گفت: فرصت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی بهشهر و بنگاههای مختلف اقتصادی برای همه سرمایه گذاران باز است و از وجود سرمایه گذاران استقبال می کنیم تا شاهد کاهش نرخ بیکاری فعلی در سال های آینده و در آمار سال ۹۵ باشیم.

گفتنی است چیت سازی بهشهر در دهه ۸۰ و بعداز واگذاری به بخش خصوصی در موقعیت ورشكستگی قرار گرفت و متاسفانه عدم نقدینگی مناسب، درآمدزایی ناكافی، سوء مدیریت و مشكلات مالی و… موجب تعطیلی و ركود اقتصادی این كارخانه با حدود ۲ هزار کارگر شد.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا