اخبار نساجی

افتتاح 384 واحد مسكوني در ونزوئلا توسط احمدي‌نژاد‬

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

افتتاح 384 واحد مسكوني در ونزوئلا توسط احمدي‌نژاد‬

همزمان با سفر رييس‌جمهور به ونزوئلا، ۳۸۴ واحد مسكوني از پروژه‌هاي ساخت مسكن توسط ايران در اين كشور افتتاح شد و در اختيار مالكان آنها قرار گرفت.

به گزارش ايسنا، در جريان سفر محمود احمدي‌نژاد به ونزوئلا و در حاشيه مذاكرات هيات‌هاي عالي‌رتبه دو كشور، روساي جمهور ايران و ونزوئلا از طريق ويدئو كنفرانس با محل احداث پروژه هفت هزار واحدي شهر جديد “اوخداء” در ونزوئلا، ۳۸۴ واحد مسكوني اين شهر را افتتاح كردند.

احمدي‌نژاد در مراسم بهره‌برداري از اين واحدهاي مسكوني، ضمن ابراز خرسندي از ارائه اين خدمت به ملت ونزوئلا از سوي کشورمان، مسكن را پايه زندگي و آرامش انسان دانست و گفت:‌ امروز مشكل مسكن به عنوان دغدغه بخش عظيمي از مردم جهان به شمار مي‌رود و خوشبختانه در ونزوئلا با برنامه‌ريزي مناسبي كه انجام شده است، شاهد انقلابي بزرگ در زمينه ساخت و ساز مسكن خواهيم بود.

رييس‌جمهور با بيان اينکه “با تلاش مسئولان در ونزوئلا اوضاع شهرسازي در اين كشور تغيير و دگرگون خواهد شد”، اظهار كرد: جمهوري اسلامي ايران آمادگي دارد تا بيش از گذشته تجربيات خود را در زمينه ساخت و ساز مسكن در اختيار کشور دوست و برادر، ونزوئلا قرار دهد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

در اين مراسم همچنين، هوگو چاوز ـ رييس‌جمهور ونزوئلا ـ اجراي پروژه‌هاي مشترك ميان جمهوري اسلامي ايران و ونزوئلا را داراي اهميت و به نفع دو ملت دانست و گفت: يكي از بزرگترين عواملي كه دولت ونزوئلا را به انجام و اجراي اين پروژه‌ها ترغيب كرد، دولت و رييس‌جمهور ايران بود و ما امروز شاهد نتايج همكاري‌ها خوبي ميان دو كشور هستيم.

احداث واحدهاي مسكوني در شهر جديد اوخداء در فضايي بالغ بر ۷۲۰ هزار متر مربع به عنوان يكي از پروژه‌هاي مشترك ميان جمهوري اسلامي ايران و ونزوئلا است كه علاوه بر واحدهاي مسکوني، شامل فضاي سبز، فضاهاي عمومي، پاركينگ، ايستگاه‌هاي امداد و پليس، مراكز درماني، ورزشگاه، مدرسه و مهد كودك است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن