اخبار نساجی

تصميمات جدید براي روان‌سازي تجارت از گمرک پرويزخان

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تصميمات جدید براي روان‌سازي تجارت از گمرک پرويزخان

در بازديد انجام شده از سوي مشاور رئيس‌كل و تني چند از مديران ستادي گمرک از گمركات استان كرمانشاه، تصميماتي در راستاي تسهيل و تسريع تجارت از طريق گمركات اين استان اتخاذ شد.
به گزارش مهر، غلامرضا ملكي مشاور و بازرس ويژه رئيس‌كل گمرک در این زمینه گفت: ارتقاء اداره گمرك مرزي پرويزخان به اداره‌كل و استقرار نيرو به تعداد كافي در اين مرز از جمله اين تصميمات است.

ملكي اظهار داشت: جهت ارائه تسهيلات بيشتر به خدمت‌گيرندگان و هماهنگي مطلوب‌تر با ساير سازمان‌هاي همجوار، براساس ماده 12 قانون امورگمركي، گمرك آمادگي اجراي اين ماده و اعمال مديريت واحد مرزي را دارد.

در اين بازديد همچنين مشاور و بازرس ويژه رئيس‌كل و هيئت همراه در ديداري جداگانه با حجت‌الله دمياد استاندار كرمانشاه و فتح الله حسيني نماينده محترم قصرشيرين درخصوص مسائل مربوط به گمركات استان تبادل‌نظر كردند.

استاندار كرمانشاه از اعلام آمادگي كامل اين استان درخصوص واگذاري مديريت مرز رسمي و بين‌المللي پرويزخان به گمرك كرمانشاه براساس ماده 12 قانون امورگمركي خبر داد.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

وي گفت: باتوجه به ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي استان در زمينه تجارت بايد تلاش و كوشش بيشتري درخصوص رونق تجارت و توسعه اقتصادي استان از سوي سازمان‌هاي دخيل در امر تجارت صورت گيرد.

دمياد همچنين از مسئولان اجرايي استان خواست تا نسبت به ايجاد زيرساخت‌هاي مرز پرويزخان اقدامات لازم را انجام دهند، تا گمركات استان بتواند از ظرفيت‌هاي صادراتي اين مرز بهره‌مند شود.

در اين جلسه مقرر شد، اداره راه‌وشهرسازي استان نسبت به ديواركشي جهت استقرار ايكس‌ري اقدام و استانداري اعتبار لازم جهت حمل‌ونقل و نصب دستگاه را تأمين و سپس گمرك ايران نسبت به نصب و راه‌اندازي دستگاه X-Ray به منظور كنترل‌هاي لازم و تسريع در كار اقدام لازم به عمل آورد.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا