اخبار نساجی

پرداخت تسهیلات 150میلیون تومانی به صنایع توسط بانك سپه

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

پرداخت تسهیلات 150میلیون تومانی به صنایع توسط بانك سپه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز پرداخت تسهیلات بازسازی كوچك صنایع توسط بانك سپه طی روزهای آینده خبر داد.

رضا فاطمی‌امین اعلام كرد: بانك سپه به‌زودی بخش‌نامه مربوط به پرداخت تسهیلات 150 میلیون تومانی بازسازی كوچك صنایع را به شعب خود ابلاغ می‌كند.

وی افزود: این بخش‌نامه ظرف روزهای آینده برای اجرا به شعب بانك سپه ابلاغ می‌شود.

فاطمی‌امین همچنین از تدوین بسته حمایتی صنایع برای اجرای فاز دوم قانون هدفمندی‌ یارانه‌ها خبر داد و افزود: این بسته شامل چهار بخش قیمت‌گذاری، گازرسانی، بازسازی و تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی می‌شود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

به گفته معاون برنامه‌ریزی، توسعه و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، بسته حمایتی تدوین شده شامل اصناف تولیدی نیز خواهد شد.

این مقام مسوول در عین حال از ارائه جزئیات بیشتر درباره بسته حمایتی تدوین شده خودداری كرد و گفت: جزئیات این بسته به زودی منتشر می‌شود.

بنا بر این گزارش، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز به تازگی از برنامه واردات دو میلیارد دلار كالا برای ذخیره‌سازی جهت اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.

تاكنون گمانه‌زنی‌های زیادی درباره زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مطرح شده و برخی این زمان را اول خرداد ماه امسال اعلام كرده‌اند. در همین حال پیش‌بینی می‌شود بسته حمایتی صنایع برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها بیش از آن‌كه بسته‌ای پولی و مالی باشد، بسته‌ای سیاستی و نظارتی خواهد بود.

وزارت صنایع و معادن سابق در زمان اجرای فاز نخست قانون هدفمندی یارانه‌ها بسته حمایت از صنایع را به اجرا درآورد كه البته به گفته فعالان صنعتی بخشهای زیادی از این بسته به جز خط اعتباری انرژی تاكنون به درستی اجرایی نشده است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا